LADA Vesta 1.6 Comfort LPG

Cmimi
€ 14.900
Oferte e perkoheshme
€ 13.500
Financimi
189 €/ Muaj
Garanci
3 Vjet ose 100.000 km.
Motorri
1.6
Viti
2018
Body Type
Sedan
Vehicle Traction
2 rrotat e para
Ngjyra
Kafe metalike
Ngjyra Brenda
e zezë / kafe
Dyer
4 Doors
Karburanti
LPG Gas
Fuqia
106  KF
Gjendja
Si e re
Disponueshmeria
Ne gjendje

Informacion per

Specifikime teknike kryesore
Motor 1.6 L /106 kf, Karburanti Benzine/ Gas, Konsumi kombinuar 6.9 L /100 km, Shpejtësia maks. 178 km/o
Përmasat e jashtme (gjatësi/gjerësi/lartësi) 4410 mm/ 1764mm/ 1497 mm, Pesha ne gjendje pune 1230 Kg


Opsione Kryesore
Kambio Manuale me 5 marrshe,
Airbag ballore dhe anesore, Airbag i pasagjerit me deaktivizim,
ESP, ABS, EBD, TCS, BAS - Break Assist, TPMS (matje presionit te ajrit ne goma)
Ajër i kondicionuar automatik/ klimatizator,
Sistem drejtimi elektrik,
ISOFIX fiksim sedilie fëmjësh në sedilien e pasme,
Sedilia e pasme me tre mbështetëse koke
Dritare elektrike para dhe pas,
Pasqyra me regjistrim elektrike me ngrohje dhe sinjal anësor,
Immobilieser,
Interier me dekoracion ngjyrë argjend
Sedilie me veshje stofi kombinim dyngjyrësh.
Sediliet e para me ngrohje,
Sistem Audio 2 DIN me ekran 7 Inch me prekje, me komandim në timon,
Sistem Navigimi
Mbyllje qendrore me komandim në distance,
Xhama të tonuar,
Sensorë parkimi pas, Kamera pas,
Sensorë shiu,
Sensorë ndriçimi,
Fenerë mjegulle para,
Pilot automatik (Cruise control)
Disqe alumini 16" me goma 195/ 55R 16


Garancia e automjetit 3 vjet ose 100.000 km. Cfarë të plotësohet më parë.

Ne cmim përfshihet TVSH. Makina ka në momentin aktual rreth 6 mijë km. Oferta është e përkohshme dhe e vlefshme per sa kohe automjeti eshte gjendje. Automjeti eshte prodhuar per KE dhe Europern perendimore dhe i certifikuar simbas standarteve te Komunitetit Europian Euro 6.

automjete me qera

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:  +355 4 7800551
Cel:  +355 6820 20187