UAZ Patriot Cargo 4x4 Vetëshkarkues

Cmimi
€ 20.900
Oferte e perkoheshme
€ 19.900
Financimi
30% parapagim/ 272 € Muaj
Garanci
3 Vjet ose 100000 km
Motorri
2.3 CRDI
Viti
2018
Body Type
Pickup
Vehicle Traction
4x4 Full
Ngjyra
E Bardhë
Ngjyra Brenda
E Zezë
Dyer
3 Doors
Karburanti
Diesel
Fuqia
113  KF
Gjendja
Pa Specifikuar
Disponueshmeria
Ne gjendje

Informacion per

Specifikime teknike kryesore
Motor 2.3/ 113 kf, Karburanti Diesel, Konsumi në 90 kmh. 9 L/ 100 km, Shpejtësia maksimale 135 km/ o
Përmasat e jashtme (gjatësi/gjerësi/lartësi) 5390 mm/2280 mm/ 2405 mm, Pesha gjendje pune 2275 Kg

Opsione dhe të dhëna kryesore
Siguria/ të përgjithshme: Kambio manuale me 5 marrshe, Sistem 4x4 mekanik me reduksion marrshesh me transferim manual, Airbag për shoferin, Rripat e sigurise para me pretensionues dhe limitues force , Mbyllje qendrore, Immobiliesier. Frena e qëndrimit (dorës) në transmision Komoditeti/ Interieri: Ajër i kondicionuar, Sistem drejtimi hidraulik, Timon me regjistrim në lartësi, Stabilizator para dhe pas, Dritare elektrike, Përgatitje montimi sistemi audio, Ndezje duhani, Burim energjie 12 volt, Sirtari në kroskot me ndriçim dhe çelës, Sirtari në kroskot me ftohje, Panel Instrumentash me kompiuter udhetimi dhe ndriçim të bardhë dhe tregues së temperaturës së jashtme, Dizajn i ri i timonit (me Airbag), Leva e marshit dhe levës së frenave të dorës model i ri, Tapiceria e brendëshme Standart, Pritse dielli, Ndriçim harte shoferi dhe pasagjeri, Eksterieri: Mbrojtëse anësore plastike në harqet e rrotave e lyer në ngjyrën e trupit, Pritëse balte para dhe pas, Parakolp në ngjyrën e trupit, Doreza të dyerve në ngjyrën e trupit,  Pasqyra të jashtme elektrike dhe me ngrohje, Ndriçim Dite LED, Xhamat anësor të tonuar ngjyrë e gjelbër athermal, Xham i pasëm i qartë,  Kapak për daljen e antenës, Shkallë anësore në ngjyrën e trupit të makinës me panel gome, Serbator i dyfishtë karburanti, Disqe çeliku me kapak me goma AT 225/75 R16, Rrotë rezervë e plotë, Shirita anësorë mbrojtës për karrocerinë, Karroceri vetshkarkuese elektrike me kthim në tre anë prodhim markë e njohur italiane, mbulesë mushama me shina dhe aksesorë montimi për karrocerinë.

Garancia  e automjetit  3 Vjet ose 100.000 km., çfarë të plotësohet më parë. Garancia kazanit vetshkarkues 1 vit. 
Në çmim përfshihet TVSH dhe kontrolli i pare mbas 1000 km. Oferta ështe e kufizuar dhe e vlefshme përkohesisht. Tvsh-ja 20 përqind është e rimbursueshme. Blerja është e mundur me financim me leasing dhe kredi.

 

 

automjete me qera

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:  +355 4 7800551
Cel:  +355 6820 20187