1

2

3

4

5

6

7

8

Suzuki Swift GL+ Hybrid AT

Cmimi
€ 17.690
Financimi
273 €/ Muaj
Garanci
3 Vjet ose 100 000 km.
Motorri
1.2 Dualjet
Body Type
Hatchback
Vehicle Traction
2 rrotat e para
Ngjyra
e zezë metalike
Ngjyra Brenda
e zezë
Dyer
5 Doors
Karburanti
Hybrid
Gjendja
E Re
Disponueshmeria
Available Soon

Informacion per

Specifikime teknike kryesore

Motor 1.2 DUALJET/ 82 kf, Benzinë, Konsumi kombinuar 4.1 L/ 100 km, Përmasat e jashtme (gjatësi/ gjerësi/ lartësi) 3,845 mm / 1,735 mm / 1495 mm, 

Opsione dhe të dhëna Kryesore 

Siguria/ të përgjithshme: Kambio Automatike, ESP, TCS, ABS, EBD, BAS. RBS - Sistem Vetfrenimi me anë të radarit, Pilot automatik adaptiv, DSBS - Asistent frenimi me sensorë të dyfishtë, TPMS (kontrolli presioni ajrit në goma) H.H. (Asistencë në ngjitje),  ISG – Start/ Stop. Airbag ballorë, anesorë, perde (6 airbag), Airbag krahu pasagjerit të parë me deaktivizim, Ankora ulëse fëmijësh ISOFIX pas, sistem sigurie lëshimi pedali frenimit, dyert e pasme me siguri fëmijësh, panele anësore mbrojtje ndaj goditjes anësore, cilindra çelsi sigurie, Nriçim i tretë frenimi, Immobiliser, sistem alarmi, Komoditeti/ Interieri: Ajër i kondicionuar me filtër poleni, Sistem drejtimi elektrik me timon me regjistrim ne lartësi, Timon me veshje lëkure, Radio CD, USB, MP3 me ekran 7 inch me funksion me prekje dhe kamera pas, lidhje telefoni Bluetooth, 2 autoparlantë përpara dhe pas, instrumentet me tregues matës xhiro motori dhe ore digitale, kompiuter bordi me sistem informacion mbi tregues segmenti, orën, temperaturën e jashtme, konsumi karburantit, kilometra të kryera me karburantin gjendje, tregues i marrshit aktual, Kujtues i rripit të sigurisë, ndriçimit, derës hapur; Ndriçimi brendshëm qendror dhe harte pasagjerët e parë, streha dielli, dorezat, ornamentika dhe aplikacionet e bredëshme ngjyrë e zezë, mbajtëse gotash, para 2x, pas 1x, Sedilie me veshje stofi, Sediliet e para me ngrohje, Sediliet e pasme me palosje, Dyert e para me veshje stofi dhe xhepa, Pasqyrat e jashtme me ngrohje dhe me regjistrim elektrik, Dritaret e para me komandim elektrik, Xhama të tonuar, Xhama të pasëm të errët, Xham I pasëm me ngrohje dhe fshirje, Mbyllje qëndrore me komandim ne distance me telekomandë, burime energjie 12 volt në panelin e instrumentave para, Bagazhi me ndriçim dhe mbulesë, Eksterieri. Para/ prapakolp, dorezat e dyerve dhe pasqyrat e jashtme në ngjyrën e makinës, Grilë motori ngjyrë e zezë me shirit të kromuar, Fenere të parë Projektorë LED, Ndricim automatik, Ndriçimi para me regjistrim manual në lartësi, ndriçim dite LED, Sensorë parimi pas, Krah aerodinamik në tavan, Ngjyrë metalike, Disqe Alumini me goma 185/55R16, Kit reparimi gome

Oferta është e përkohshme, e kufizuar dhe e vlefshme për sa kohë automjeti është gjendje.

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Cel:  +355 6820 20187