1

2

3

4

5

6

7

8

LADA 4x4 5 DR

Cmimi
Price on Request
Garanci
2 vjet ose 30000 km
Motorri
1,7
Body Type
4x4 Terrain
Vehicle Traction
4x4 Full
Ngjyra
e gjelbër
Ngjyra Brenda
e zezë
Dyer
5 Doors
Karburanti
Benzine
Fuqia
84  KF
Gjendja
E Re
Disponueshmeria
Sold

Informacion per

Specifikime teknike kryesore

Motor 1.7 / 84 kf, Karburanti Benzine, Përmasat e jashtme (gjatësi/gjerësi/lartësi) 4240 mm/1690mm/1640 mm.
 
Opsione Kryesore

Sistem 4x4 permanent mekanik, me bllokues diferenciali qendror dhe reduksion marrshesh me komandim mekanik
Kambio Manuale me 5 marrshe
ABS – Sistem antibllokim frenimi.
EBD – Shperndares elektronik i fuqisë frenuese
Sistem drejtimi hidraulik
Pergatitje montim radio/ audio.
Matës xhiro motori dhe orë digitale
Sedilie me veshje stofi, të parat me regjistrim në kënd
Sediliet e pasme me palosje
Pika montimi sedilie femijesh Isofix
Dritare me komandim elektrik
Xhama të tonuar.
Xham I pasëm me ngrohje dhe fshirje
Immobiliser
Pasqyrat e jashtme dhe dorezat e jashtme në ngjyrë të zezë mat
Mbrojtëse anësore e dyerve material gome
Fenerë Halogen
Ndricim Dite
Rrote rezervë e plotë
Pritse balte

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Cel:  +355 6820 20187