1

2

3

4

5

6

7

8

Suzuki Vitara GL+ AT 4x4 Hybrid

Cmimi
€ 25.390
Motorri
1.4 Boosterjet
Viti
2021
Body Type
SUV
Vehicle Traction
All Wheel Drive
Ngjyra
Galactic Gray Metallic
Ngjyra Brenda
e zezë
Dyer
5 Doors
Karburanti
Hybrid
Fuqia
130  KF
Gjendja
E Re
Disponueshmeria
Available Soon

Informacion per

Specifikime teknike kryesore

Motor 1.4/ 130 kf, Karburanti Benzinë/ Elektrik Hybrid, Konsumi kombinuar 4.6 L /100 km, Përmasat e jashtme (gjatësi/gjerësi/lartësi) 4175mm/1775mm/1610 mm

Opsione Kryesore Kambio automatike, ESP, TCS, ABS, EBD, TPMS, Sistem 4x4 i avancuar me 3 programe dhe funksion Lock, Asistence në Ngjtje, Klimatizator automatik; Start/ Stop automatik,; Airbag ballorë, anësore, perde dhe per gjunjët ana e shoferit (7 airbag); Sistem drejtimi elektrik me timon me regjistrim ne lartesi; ekran me prekje dhe kamera pas/ Radio CD MP3 me komandim audio ne timon dhe lidhje Bluetooth telefoni; Pilot automatik me limitues shpejtesie, Matës xhiro motori dhe ore digitale; Sedilie me veshje stofi me regjistrim ne kend dhe lartesi; Sediliet e para me ngrohje, Sediliet e pasme me palosje; Mbështetse krahu shoferi/ pasagjeri parë, Pasqyrat me ngrohje dhe me regjistrim elektrik; Dritare me komandim elektrik; Xhama dhe dritare te pasme te erret, Xham I pasëm me ngrohje dhe fshirje; Mbyllje qëndrore me komandim ne distance; Celës i inkorporuar me pult dhe me Immobiliser; Dorezat e dyerve dhe pasqyrat e jashtme në ngjyren e trupit të makinës ; Shina mbajtje bagazhi ngjyre argjend me shkelqim, Fenerë Projektorë Halogen; Ndricim Dite LED; Fenerë mjegulle para; Fenerët e pasëm LED, Disqe alumini Gri e errët me goma Continental 215/55R17; Grile motori me dekoracion të kromuar; Kit emergjence reparimi gome;

Garancia e automjetit 3 vjet ose 100.000 km. Cfarë të plotësohet më parë.

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Cel:  +355 6820 20187