1

2

3

4

5

6

7

8

Të tjera Okazion Hyundai Karroatrec

Cmimi
Price on Request
Motorri
3.9
Viti
2006
Body Type
Pickup
Vehicle Traction
2 rrotat prapa
Ngjyra
e bardhë
Dyer
2 Doors
Karburanti
Diesel
Gjendja
Shume e mirembajtur
Disponueshmeria
Ne gjendje

Informacion per

Karroatrec Hyundai HD72 me vetëm 11300 Kilometra. Në gjëndje teknike dhe të përgjithshme shumë të mirë. Prodhim cilesor korean origjnal Hyundai per tregun e Korese se Jugut. Përdorur dhe mirmbajtur në konçensionar.

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Cel:  +355 6820 20187