Suzuki Swift GLX 1.2 AT

Cmimi
€ 16.990
Financimi
232 €/ Muaj
Garanci
3 Vjet ose 100.000 km
Motorri
1.2 Dualjet
Body Type
Hatchback
Vehicle Traction
2 rrotat e para
Ngjyra
e zezë
Ngjyra Brenda
e zezë
Dyer
5 Doors
Karburanti
Benzine
Fuqia
90  KF
Gjendja
E Re
Disponueshmeria
Available Soon

Informacion per

Specifikime teknike kryesore
Motor 1.2 Benzinë/ 90 kf, Konsumi kombinuar 5.0 L/ 100 km, Shpejtësia maksimale 180 km/o
Përmasat e jashtme mm (gjatësi/ gjerësi/ lartësi) 3,840/ 1,735/ 1495, Pesha bosh rreth 920 Kg
Opsione dhe te dhena Kryesore
Siguria/ të përgjithshme: Kambio Automatike me funksion sigurie, ESP, TCS, ABS, EBD, BAS. TPMS (kontrolli presioni ajrit në goma), asistencë në ngjitje, Airbag ballore, anesore, perde (6 airbag), Airbag krahu pasagjerit të parë me deaktivizim, Ankora fiksimi ulëse fëmijësh ISOFIX pas, sistem lëshimi pedali frenë / freksion, dyert e pasme me siguri fëmijësh, panele anësore mbrojtje ndaj goditjes anësore, cilindra çelsi sigurie, Nriçim i tretë frenimi, Immobiliser, sistem alarmi, Sistem Start Stop automatik i motorit. Pilot automatik adaptiv dhe limitues shpejtësie me komandim në timon, RBS (Radar asistencë në frenim) DSBS (asistencë frenimi me sensorë të dyfishtë Komoditeti/ Interieri: Ajër i kondicionuar automatik me filtër poleni dhe dalje në sediliet
e pasme, Sistem drejtimi elektrik, Timon me veshje lëkure dhe regjistrim në lartësi dhe teleskopike, Sistem navigimi, Radio CD MP3, DAB me ekran me prekje, lidhje USB, lidhje telefoni smart, kamera pas, me komandim në timon, lidhje telefoni Bluetooth me komandim në timon, 4 autoparlantë dhe dy tone të larta, antenë në tavan, instrumentet me tregues matës xhiro motori dhe ore digitale, kompiuter bordi me sitem informacion mbi tregues segmenti, orën, temperaturën e jashtme, konsumi karburantit, kilometra të kryera me karburantin gjendje, tregues i marrshit aktual, Kujtues i rripit të sigurisë, ndriçimit, derës hapur; Ndriçimi brendshëm qendror dhe ndricim harte për pasagjerët e parë, streha dielli me mbajtëse bilete dhe pasqyrë, dorezat, ornamenti i panelit qendror e bardhë perlë, ornamentika dhe aplikacionet e bredëshme të kromuara, mbajtëse gotash para 2x, pas 1x, mbajëse shishesh para 2x , pas 2x, edilie me veshje stofi premium, sedilie e shoferit me regjistrim në lartësi, sediliet e para me ngrohje, Sediliet e pasme me palosje, Dalje ajri në panelin qendror dhe leva e marrshit ngjyrë argjend, kuti qendrore paneli mesit para, dyert e para me veshje stofi dhe xhepa, dyert e pasme me siguresë fëmijësh, Dritaret para dhe pas me komandim elektrik, Xhama të tonuar ngjyrë e gjelbër, Xhama të pasëm të errët, Xham I pasëm me ngrohje dhe fshirje, ndezje me buton, Mbyllje qëndrore me komandim ne distance me telekomandë, burime energjie 12 volt në panelin qendror para, paneli i instrumentave LCD me ngjyra, mbulesë dhe ndricim e zonës së bagazhit, dera e bagazhit me hapje elektromagnetike Eksterieri/ Ndricimi. Lyerje e jashtme ngjyrë metalike, Para/ prapakolp në ngjyrën e makinës, Pasqyrat e jashtme me sinjal anësor, ngrohje, regjistrim dhe palosje elektrike, Grila e motorit ngjyrë e zezë, shina mbajtëse bagazhi në tavan, dorezat e dyerve dhe pasqyrat e jashtme ngjyrë e trupit të makinës, kolonat A dhe B në ngjyrë të zezë, dekoracion anësor plastik, Fenerë projektorë LED, Ndricim automatik, Ndriçimi para me regjistrim manual në lartësi, ndriçim dite LED të integruar në fenerët e parë, Fenerët e pasëm LED, Fenerë mjegulle para, Funksion ndricimi “drejtim tek automjeti”, Krah aerodinamik në tavan, Disqe alumini të luciduara me goma 185/ 55R16, Kit reparimi gome

Garancia e automjetit 3 vjet ose 100.000 km. Cfare te plotesohet me pare.

Në çmim përfshihet TVSH dhe kontrolli i parë mbas 1000 km. Oferta është e përkohshme dhe e vlefshme për sa kohë automjeti
është gjendje. Automjeti eshte prodhuar per Europën perëndimore dhe i çertifikuar simbas standarteve të Komunitetit Europian.

automjete me qera

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:  +355 4 7800551
Cel:  +355 6820 20187