Suzuki Vitara GL+ 1.4 BosterJet

Cmimi
€ 20.998
Garanci
3 Vjet ose 100,000 Km.
Motorri
1.4 Boosterjet 140 kf.
Viti
2019
Body Type
SUV
Vehicle Traction
2 rrotat e para
Ngjyra
E Zezë metalike
Ngjyra Brenda
e Zezë
Dyer
5 Doors
Karburanti
Benzine
Fuqia
140  KF
Gjendja
E Re
Disponueshmeria
Available Soon

Informacion per

Specifikime teknike kryesore

Motor 1.4/ 140 kf, Karburanti Benzinë, Konsumi kombinuar 6 L /100 km, Shpejtësia maksimale 180 km/o Përmasat e jashtme (gjatësi/gjerësi/lartësi) 4175mm/1775mm/1610 mm, Pesha ne gjendje pune 1120 Kg

Opsione Kryesore  ESP, TCS, ABS, EBD, TPMS, Asistence në Ngjtje, Klimatizator automatik; Start/ Stop automatik,; Airbag ballorë, anësore, perde dhe per gjunjët ana e shoferit (7 airbag); Sistem drejtimi elektrik me timon me regjistrim ne lartesi; ekran me prekje dhe kamera pas/ Radio CD MP3 me komandim audio ne timon dhe lidhje Bluetooth telefoni; Pilot automatik me limitues shpejtesie, Matës xhiro motori dhe ore digitale; Sedilie me veshje stofi me regjistrim ne kend dhe lartesi; Sediliet e para me ngrohje, Sediliet e pasme me palosje; Mbështetse krahu shoferi/ pasagjeri parë, Pasqyrat me ngrohje dhe me regjistrim elektrik; Dritare me komandim elektrik; Xhama dhe dritare te pasme te erret, Xham I pasëm me ngrohje dhe fshirje; Mbyllje qëndrore me komandim ne distance; Celës i inkorporuar me pult dhe me Immobiliser; Dorezat e dyerve dhe pasqyrat e jashtme në ngjyren e trupit të makinës ; Shina mbajtje bagazhi ngjyre argjend me shkelqim, Fenerë Projektorë Halogen; Ndricim Dite LED; Fenerë mjegulle para; Fenerët e pasëm LED, Disqe alumini Gri e errët me goma Continental 215/55R17; Grile motori e lyer gri e errët; Kit emergjence reparimi gome; Garancia e automjetit 3 vjet ose 100.000 km. Cfarë të plotësohet më parë.

Garancia e automjetit 3 vjet ose 100.000 km. Cfare te plotesohet me pare.

Ne cmim perfshihet TVSH dhe kontrolli i pare mbas 1000 km. Oferta eshte e vlefshme per sa kohe automjeti eshte gjendje. Automjeti eshte prodhuar ne KE per Europen Perendimore dhe i certifikuar simbas standarteve
te Komunitetit Europian Euro 6.

Financimi i blerjes se automjetit eshte i mundur me 287 €/ Muaj per 5 vjet me 30% parapagim te vleres se makines.

automjete me qera

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:  +355 4 7800551
Cel:  +355 6820 20187