1

2

3

4

5

6

7

8

LADA Vesta SW Cross AT Luxe LPG

Cmimi
€ 13.300
Motorri
1.6
Viti
2018
Body Type
Station Wagon
Vehicle Traction
2 rrotat e para
Ngjyra
E Kuqe metalike
Ngjyra Brenda
e Zezë/ Gri
Dyer
5 Doors
Karburanti
LPG Gas
Gjendja
Excellent Condition
Disponueshmeria
Ne gjendje

Informacion per

Specifikime teknike kryesore
Motor 1.6 L / 106 kf, Karburanti Benzine/ Gaz, Përmasat e jashtme (gjatësi/gjerësi/lartësi) 4424 mm/ 1785 mm/ 1532 mm,

Opsione Kryesore 
Siguria/ të përgjithshme:
Kambio Automatike, Airbag ballorë shoferi dhe pasagjeri i parë, Airbag anësorë, Airbag i pasagjerit me deaktivizim, ESP, ABS, EBD, TCS, BAS - Break Assist, TPMS (matje presionit te ajrit ne goma) tip direkt, HAS – asistencë në ngjitje, Frenat e pasme me disqe, Mbështetëse koke sediliet pas 3 copë, ankora sedlie fëmijëve ISOFIX, Immobilieser, Fenerë mjegulle Interieri Pasqyrë e brendëshme fotokromatike automatike, Ndriçim i brenshëm LED, Mbështje krahu qendrore me hapsirë mbajtje sendesh, mbështje krahu pas Komforti; Klimatizator/ Ajër i kondicionuar automatik, Sistem drejtimi elektrik, dritare të para e të pasme elektrike, pasqyra të jashme me regjistrim elektrik dhe ngrohje dhe sinjal anësor, Sedilia e shofefrit me regjistrim në lartësi, Mbyllje qëndrore me komandim në distancë, sirtar me funksion frigoriferik, Xhama të tonuar, Xhama të pasëm të errësuar, Sensorë parkimi pas, Sensorë shiu, Ndriçim automatik, xhami i parë me ngrohje, Sediliet e para me ngrohje me tre shkallë, Sedliet e pasme me ngrohje, Kamera pas me linja dinamike, pilot automatik, Timon multifunksional, Sistem multimedia me ekran me prekje 7 inch + 4D+aerial, Sistem navigimi, 4 autoparlantë, 2 tone të larta, Eksterieri; Paketë e jashtme Cross me mbrojtje anësore plastike, Disqe alumini 17” dyngjyrëshe me goma 215/ 50R17, rrotë rezervë e përkohshme, ngjyrë metalike, .

Automjeti është i përdorur dhe ka kryer rreth 20 mijë kilometra. Në cmim perfshihet TVSH. Oferta eshte e kufizuar dhe e vlefshme përkohësisht.

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Cel:  +355 6820 20187