LADA 4x4 URBAN 3 DR

Cmimi
€ 13.300
Garanci
2 Vjet ose 35000 Km.
Motorri
1.7 dohc/ 83 kf
Body Type
4x4 Terrain
Vehicle Traction
4x4 Full
Ngjyra
Kafe metalike
Ngjyra Brenda
e Zeze
Dyer
3 Doors
Karburanti
Benzine
Gjendja
E Re
Disponueshmeria
Available Soon

Informacion per

Sistem 4x4 permanent me bllokues mekanik diferenciali qendror dhe reduksion
Kambio Manuale me 5 marrshe
ABS – Sistem antibllokim frenimi.
BAS – Sistem asistence frenimi
Sistem drejtimi hidraulik
Pergatitje montim radio/ audio.
Matës xhiro motori dhe ore digitale
Sedilie me veshje stofi premium, te parat me regjistrim ne kend
Sediliet e para me ngrohje
Sediliet e pasme me palosje
Pika montimi sedilie femijesh Isofix
Pasqyrat e jashtme me ngrohje dhe me regjistrim elektrik
Dritare me komandim elektrik
Xhama te tonuara.
Xham I pasëm me ngrohje dhe fshirje
Immobiliser
Parakolp/ Prapakolp “Urban“ ne ngjyren e trupit te makines
Dorezat e dyerve dhe pasqyrat e jashtme ne ngjyre te zeze
Pragu i deres me mbishkrim URBAN 4x4
Izolim akustik suplementar
Fenere Projektore Halogen
Ndricim Dite
Disqe alumini 16” me goma Pirelli “Scorpion ATR” 185/75R16
Grile motori URBAN
Ngjyre metalike
Rrote rezerve me gome te plote
Pritse balte

Garancia  e automjetit  2 vjet ose 35.000 km.  Cfare te plotesohet me pare.

Opsione me pagese shtese : Ajer i kondicionuar : 1200 Euro.
Impiant gazi LPG me montim serbatori jashte zones se bagazhit : 950 Euro.
Ne cmim perfshihet TVSH dhe kontrolli i pare mbas 1000 km. Oferta eshte e perkohshme dhe e vlefshme per sa kohe automjeti eshte gjendje. Automjeti eshte prodhuar per Europern perendimore dhe i certifikuar simbas standarteve te Komunitetit Europian Euro 6.

Blerja mundesohet me financim me leasing me kest mujor 166 Euro ne muaj me 30% te vleres parapagim dhe kohezgjatje deri ne pese vjet.

 

automjete me qera

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:  +355 4 7800551
Cel:  +355 6820 20187