GAZ GAZelle NEXT Mikrobus 16+1 LPG

Cmimi
€ 33.900
Oferte e perkoheshme
€ 32.000
Financimi
422 €/ Muaj
Garanci
3 Vjet ose 150000 Km.
Motorri
2.7 Evotech LPG
Viti
2019
Body Type
Fugon/Autobus
Vehicle Traction
2 rrotat prapa
Ngjyra
E Bardhë
Ngjyra Brenda
Gri
Dyer
5 Doors
Karburanti
LPG Gas
Fuqia
106  KF
Gjendja
E Re
Disponueshmeria
Ne gjendje

Informacion per

Specifikime teknike kryesore
Motor 2.7/ 106.8 kf, Karburanti Benzinë/ Gaz LPG, Konsumi mesatar: Benzinë 12.6, GAZ Lpg 16.6/ 100 km, Shpejtësia maksimale 130 - 135 km/ orë, Përmasat e jashtme (gjatësi/gjerësi/lartësi) 6430 mm/ 2268 mm/ 2860 mm,

Opsione dhe të dhëna kryesore
Të përgjithshme/ Siguria: Kambio manuale me 5 marrshe, ABS, EBD, Airbag për shoferin,  Rripat e sigurise para me pretensionues dhe limitues force , Mbyllje qendrore, Immobiliesier. Tahograf i standartit të komunitetit Europian Komoditeti/ Interieri: Ajër i kondicionuar, Sistem drejtimi hidraulik dhe konstruksion me siguie në rast përplasje, Timon me regjistrim në lartësi, Levë marrshesh në kroskot, Dritare elektrike, Paqyra elektrike, Pasqyra të jashtëme me ngrohje, Sistem Audio me ekran 2 DIN 7 inch me prekje, Lidhje elefoni, USB, Tavëll/ Mbajtëse mbeturinash, Burim energjie 12 volt, Sirtari në kroskot Ndriçim automatik, ndriçim dite automatik DRL, Ndriçimi para me regjistrimnë lartësi, Ndriçimi brendshëm me regjistrim intensiteti, Comnputer bordi, Mbajtëse shishesh x 4, Mbajtëse gotash x 3,Tapiceria e brendëshme Standart, Pritse dielli, Ndriçim harte LED shoferi dhe pasagjeri, Hapsira të ndryshme mbajtje sendesh, telefoni dhe dokumentash A4, Ndezje duhani, Sedilie e shoferit 'Luxury'me regjistrim në lartësi, kënd dhe distancë dhe mbështëse krahu, Hapsirë për vegla në pjesën poshtë këmbëve, vegla për ndërrim gome, Prag me dalje automatike në hyrje dera anësore, Xhepa anësorë në dyer, Konsole brendëshme në tavan, Eksterieri: Fenerë mjegulle para, Pritëse balte para dhe pas, Parakolp ngyrë gri e errët, Grilë motori ngjyrë e zezë, Pasqyra të jashtme elektrike dhe me ngrohje, Xhama të tonuar absorbues nxehtësie, Prag anësor në ngjyrën e trupit të makinës me panel gome, Disqe çeliku me kapak me goma 185/75R16C M+S, Rrotë rezervë e plotë.

Garancia  e automjetit  3 Vjet ose 150.000 km., çfarë të plotësohet më parë. Në çmim përfshihet TVSH dhe kontrolli mbas 1000 km. të para. Oferta ështe e kufizuar dhe e vlefshme përkohesisht. Blerja është e mundur me financim me leasing dhe kredi për automjete duke filluar nga 30% e vlerës parapagim dhe 422 € në muaj.

automjete me qera

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:  +355 4 7800551
Cel:  +355 6820 20187