1

2

3

4

5

6

7

8

UAZ Profi RWD LPG

Cmimi
Price on Request
Garanci
4 vjet ose 150 000 km.
Motorri
2.7 LPG
Viti
2021
Body Type
Pickup
Vehicle Traction
2 rrotat prapa
Ngjyra
e bardhë
Ngjyra Brenda
e zezë
Dyer
2 Doors
Karburanti
LPG Gas
Fuqia
150  KF
Gjendja
E Re
Disponueshmeria
Available Soon

Informacion per

Specifikime teknike kryesore
Motor 2.7 / 150 kf, Karburanti LPG, Konsumi kombinuar 12.8 L/ 100 km, Përmasat e jashtme (gjatësi/gjerësi/lartësi) 5,940 mm/1990 mm/ 1900 mm,
Opsione dhe të dhëna kryesore
Të përgjithshme/ Siguria: Kambio manulale HD me 5 marrshe, Aksi i pasëm marka SPICER (prodhim SHBA) me raport 1:4625, Mbrojtje e serbatorit të benzinës, Kolona e timonit me regjistrim, Frena e dorës me bllokim transmisioni, Airbag ballorë shoferi dhe pasagjeri, Kujtesë rripi sigurisë shoferi, rripat i sigurisë me pretensioner, frenat e para me disqe, frenat e pasme me tamburo, pilot automatik, ABS me EBD, Eksterieri: grilë motori dizain i ri me ngjyrë grafiti të errët me logo UAZ, Parakolpi i parë në ngjyrë të zezë, dorezat e jashtme ngjyrë e zezë, ngjyrë jo metalike, pasqyra të jashtme me ngrohje, sinjale anësore në parafango madhësi standart, pedana anësore me shtresë gome, Fenerët e parë me ndriçim dite halogen, Disqe çeliku me mbulesë me goma 225/75 R16С, Rrotë rezervë e plotë, Dritare të tonuar atermale, dritare e pasme e qartë, Antenë radio aktive, Interieri. Komforti : Ajër i kondicionuar, Sirtar kroskoti me ndriçim dhe ftohje, mbyllje qendrore, tavani i veshur me plotësisht me tapiceri, pritëse dielli, paneli i instrumentave me dy shigjata, ndriçim të bardhë dhe kompiuter udhëtimi, prizë 12V, mdezje duhani, Timoni dizain i ri me Airbag shoferi, leva e marrshit dizain i ri, tapiceria e brendëshme standart, Sistem drejtimi hidraulik, dritare elektrike, Paqyra elektrike, sedilia e shoferit me regjistrim në lartësi dhe me mbështetje lumbare, sedilet me ngrohje, Sedilie e dyfishtë pasagjeri, mbajtëse sendesh poshtë sedilies së pasagerit, Konsole tavani, sirtar në kroskot, mbajtëse shisheje dhe gotash, dorezë ngjitje në kolonën A, tregues i temperaturës së jashtme në panelin e instrumnetave, Immobilieser, Radio 2DIN USB-MP3, Ndriçim në tavan, Sistem alarmi me mbyllje qendrre me telekomandë, Bori e dyfishtë, Paketë fenerë mjegulle me fenerë mjegulle para dhe pas dhe njësi kontrolli ndriçimi, Xhami i parë me ngrohje, karroceri mbajtëse me dimensione të brendëshme 3089х1870 mm, Tendë mbulesë karrocerie me lartësi 1650 mm, karroceri me shtresë druri, ganxha fiksim ngarkese 6 copë, mbulesa rrote plastike pas.

Garancia e automjetit 4 Vjet ose 150.000 km., çfarë të plotësohet më parë.

Në çmim përfshihet TVSH dhe kontrolli i pare mbas 1000 km. Oferta ështe e kufizuar dhe e vlefshme përkohësisht. Financimi me Leasing mundësohet me 30% (5697 €) parapagim dhe këst mujor 260 € në muaj për 5 vjet.

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Cel:  +355 6820 20187