1

2

3

4

5

6

7

8

Mahindra KUV 100 K8 LPG

Cmimi
Price on Request
Motorri
1.2 Benzinë / LPG
Viti
2019
Body Type
SUV
Vehicle Traction
2 rrotat e para
Ngjyra
Kafe metalike
Ngjyra Brenda
e zezë
Dyer
5 Doors
Karburanti
LPG Gas
Fuqia
87  KF
Gjendja
Si e re
Disponueshmeria
Ne gjendje

Informacion per

Specifikime teknike kryesore
Motor 1.2 MPFi VVT/ 87 kf, Euro 6, Karburanti Benzinë/ Gaz LPG, Konsumi Mesatar 6.5L/100 km, Përmasat e jashtme (gjatësi/ gjerësi/ lartësi) 3700/ 1855/ 1645, Hapsira mes akseve 2670 mm, Pesha rreth 1200 Kg


Opsione kryesore

Siguria: Airbag ballorë (Shoferi & pasagjeri), ESP + TCS + HHC (Asistencë në ngjitje), HDC (asistencë në zbritje) ABS me EBD (Shpërnderje elektronike e fuqisë së frenimit), Kolona e timonit me palosje,  Dyert e pasme me funkson sigurie për fëmijët, Mbyllje automatike e dyerve me sensor shpejtësie, Sinjal emergjence automatik (frenim paniku dhe hapje e kofanos së motorit, Rripat e sigurisë me regjistrim në lartësi (të parët), lajmërim për hapjen e dyerve të para, Panele sigurie anësore, fshirëse dhe tharëse xhami pas, Alarm, fiksime ISOFIX për ulëse fëmijësh në sediliet e pasme, Sensorë parkimi pas Komforti: Ajër i kondicionuar,  Sistem drejtimi elektrik, Timoni me regjistrim në lartësi, Sedilie e shoferit me regjistrim në lartësi, Dritare elektrike para dhe pas,  Pasqyrat e jashtme me regjistrim elektrik, Sedilet e pasme me palosje, Fenerët e pare me funksion “Follow me home”, Sirtari në kroskot me ftohje, mbyllje qendrore me telekomandë, Mbështetëse koke me regjistrim, Mbajtëse syzash, burim energjie 12 Volt para dhe pas, Ndriçim zona bagazhit, Mbajtëse shishe 1 litër në të gjitha dyert, Hapje e bagazhit nga brenda mjetit dhe telekomandë, Mbulesë bagazhi, Ndriçimi brendshëm LED, ndriçim pragu në të gjitha dyert, Teknologjia: Sistem Multimedia 7 Inch, me ekran me prekje, Navigator, Sistem informacion shoferi të inkorporuar, Bluetooth,Llidhje telefoni me systemin Audio, Komandim lidhje telefoni nga timoni, USB, AUX, 4 Autoparlantë dhe 2 tweeters, Komandim i telefonit dhe sistemit audio naga Timoni, Immobilieser, Fenerë mjegulle para, Fenerët e pare me regjistrim në lartësi, Pasqyra e brendëshme me funksion Ditë/ Natë, Hyrje dhe ndezje pa çelës, Ndezje me buton, Stili; Disqe Alumini 15”, Dyert të veshura me stof, Sedilie të veshura me stof, Para / prapakolp në ngjyrn e makinës, Krah aerodinamik në tavan pas, Shina bagazhi në tavan, Pasqyrat e jashtme me sinjale anësore dhe në ngjyrën  e makinës, Dekoracion i jashtëm anësor mrojtës në harqet e rrotave, Dorezat në ngjyrën e trupit të makinës, Rrotë reserve e plotë, Tapete,

Opsionale të përfshira: Mbështetëse krahu, Deflektorë ajri në dritare, panel i kromuar dera e pasme, panele inox në prah para dhe pas me logo modeli, Shirita amësorë mbrojtës me mbishkrim KUV100.

 

Makina ka bërë rreth 32,000 Kilometra dhe ndodhet në gjendje optimale. Garancia 3 vjet ose 100 000 km, çfarë të plotësohet më parë (nga data e regjistrimit të parë). Blerja mundësohet me financim me leasing. duke filluar nga 20% të vlerës parapagim dhe këste mujore deri në 5 vjet.
Oferta është e kufizuar dhe e përkohshme.

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Cel:  +355 6820 20187