1

2

3

4

5

6

7

8

Kia Carens 2.0 CRDi EX Plus

Cmimi
€ 25.900
Oferte e perkoheshme
€ 15.900
Financimi
Kredi
Motorri
2.0 CRDI / 140 kf
Viti
2009
Body Type
MPV
Ngjyra
Gri Metalike
Dyer
5 Doors
Karburanti
Diesel
Fuqia
140  KF
Gjendja
Si e re
Disponueshmeria
Ne gjendje

Informacion per

Kambio automatike, 6 Airbag, ESP, TCS, ABS, EBD, Klimatizator, Radio CD MP3 USB AUX me 4 autoparlante dhe 2 tweeter, Timon I rregjistrueshem, Mbyllje qendrore me pult, Immobilieser, Sedilie veshje tekstili, Sediliet e pasme me palosje,  Dritare elektrike, Xhama te tonuar, i pari solar, Xham I pasem me ngrohje dhe fshirje, Pasqyra me komandim dhe palosje elektrike, Pakete pjesesh te kromuara ( doreza te jashteme, listel anesor dhe pragu I dyerve), Trip kompiuter dhe ore digitale, Fener mjegulle, Sensor parkimi, Shina mbajtese bagazhi mbi tavan, Disqe alumini 16’’, Ngjyre metalizate, Pritese balte, Kit reparim gome,

Garancia 2 vjet ose 100 000 km. Çfare te plotesohet me pare.

Makina është e përdorur dhe ka bërë rreth 20 mijë km., është gjendje dhe mund te levrohet menjehere. Oferta eshte e vlefshme per sa kohe automjeti eshte gjendje.

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Cel:  +355 6820 20187