GAZ GAZelle NEXT LPG Van

Cmimi
€ 23.900
Financimi
30% parapagim/ 313 € Muaj
Garanci
3 Vjet ose 150000 km
Motorri
2.7 Evotech LPG
Viti
2020
Body Type
MPV
Ngjyra
E Bardhë
Ngjyra Brenda
E Zezë/ Gri
Dyer
5 Doors
Karburanti
LPG Gas
Fuqia
106  KF
Gjendja
E Re
Disponueshmeria
Sold

Informacion per

Specifikime teknike kryesore
Motor 2.7/ 106.8 kf, Karburanti Benzinë/ Gaz LPG, Konsumi mesatar: Benzinë 12.6, GAZ Lpg 16.6/ 100 km, Shpejtësia maksimale 130 - 135 km/ orë, Përmasat e jashtme (gjatësi/gjerësi/lartësi) 6207 mm/ 2068 mm/ 2753 mm, Pesha gjendje pune rreth 2615 Kg/ Pesha maksimale 3500 Kg. Volumi ngarkesës 13.5 m3

Opsione dhe të dhëna kryesore
Të përgjithshme/ Siguria: Kambio manuale me 5 marrshe, ABS, EBD, Rripat e sigurise para me pretensionues dhe limitues force , Mbyllje qendrore, Immobiliesier. Komoditeti/ Interieri: Ajër i kondicionuar, Sistem drejtimi hidraulik dhe konstruksion me siguie në rast përplasje, Timon me regjistrim në lartësi, Levë marrshesh në kroskot, Dritare elektrike, Paqyra elektrike, Pasqyra të jashtëme me ngrohje, Sistem Audio me ekran 2 DIN 7 inch me prekje, Lidhje elefoni, USB, Tavëll/ Mbajtëse mbeturinash, Burim energjie 12 volt, Sirtari në kroskot Ndriçim automatik, ndriçim dite automatik DRL, Ndriçimi para me regjistrimnë lartësi, Ndriçimi brendshëm me regjistrim intensiteti, Comnputer bordi, Mbajtëse shishesh x 4, Mbajtëse gotash x 3,Tapiceria e brendëshme Standart, Pritse dielli, Ndriçim harte LED shoferi dhe pasagjeri, Hapsira të ndryshme mbajtje sendesh, telefoni dhe dokumentash A4, Ndezje duhani, Sedilie e shoferit 'Luxury'me regjistrim në lartësi, kënd dhe distancë dhe mbështëse krahu, Mbëshetëse krahu për sedilien e mesit, Hapsirë për vegla në pjesën poshtë këmbëve, vegla për ndërrim gome, Rrotë rezervë e plotë montuar në hapsirën e ngarkesës, Veshje anësore e pjesës së ngarkesës Xhepa anësorë në dyer, Konsole brendëshme në tavan, Eksterieri: Fenerë mjegulle para, Pritëse balte para dhe pas, Parakolp ngyrë gri e palyer, Grilë motori ngjyrën e zezë e palyer, Pasqyra të jashtme elektrike dhe me ngrohje, Xhama të tonuar absorbues nxehtësie, Prag anësor në ngjyrën e trupit të makinës me panel gome, Serbator i dyfishtë karburanti, Benzinë 60 Litra, GAZ LPG 120 Litra, Disqe çeliku me kapak me goma 185/75R16C M+S, Rrotë rezervë e plotë.

Garancia  e automjetit  3 Vjet ose 150.000 km., çfarë të plotësohet më parë. Në çmim përfshihet TVSH dhe kontrolli i pare mbas 1000 km. Oferta ështe e kufizuar dhe e vlefshme përkohesisht. Tvsh-ja 20 përqind është e rimbursueshme. Blerja është e mundur me financim me leasing dhe kredi për automjete.

automjete me qera

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:  +355 4 7800551
Cel:  +355 6820 20187