UAZ CLASSIC 9V 4x4

Cmimi
€ 16.900
Financimi
30% parpagim/ 231 €/ Muaj
Garanci
2 Vjet ose 80000 km
Motorri
2.7
Viti
2019
Body Type
4x4 Terrain
Vehicle Traction
4x4 Full
Ngjyra
Gri
Ngjyra Brenda
Gri
Dyer
4 Doors
Karburanti
Benzine
Fuqia
112  KF
Gjendja
E Re
Disponueshmeria
Ne gjendje

Informacion per

Specifikime teknike kryesore
Motor 2.7/ 112 kf, Karburanti Benzine, Konsumi në 80 kmh. 11.2 L/100 km, Shpejtësia maksimale 127 km/o
Përmasat e jashtme (gjatësi/gjerësi/lartësi) 4963 mm/ 1940mm/ 2064 mm, Pesha ne gjendje pune 2.015 Kg
Opsione Kryesore
Sistem 4x4 mekanik me reduksion marrshesh
Kambio Manuale me 5 marrshe
Vende ulje për 9 persona përfshi shoferin.
Sistem drejtimi hidraulik
Pergatitje montim radio/ audio
Ndezje duhani
Matës xhiro motori
Rripa Sigurie për të gjithë pasagjerët
Sedilie me veshje stofi.
Fenerët e parë me regjistrim në lartësi
Parakolp metalik para dhe pas
Ganxha tërheqëse në shasi
Dorezat e dyerve dhe pasqyrat e jashtme ne ngjyre te zeze mat
Dera e bagazhit me 2 kanate
Aksi e të markës “Spicer”. Aksi i Pasëm me bllokues elektronik diferenciali.
Disqe çeliku 16” në ngjyrë të zezë me goma 225/75R16
Rrotë rezervë me gomë të plotë
Pritse balte


Garancia e automjetit 24 muaj ose 80.000 km., Çfarë të plotësohet më parë.

Në çmim përfshihet TVSH dhe kontrolli i pare mbas 1000 km. Oferta ështe e kufizuar për sa kohë mjeti është gjendje dhe e vlefshme përkohesisht.

automjete me qera

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:  +355 4 7800551
Cel:  +355 6820 20187