1

2

3

4

5

6

7

8

GAZ GAZelle NEXT Van LWB A31R32

Cmimi
Price on Request
Garanci
3 Vjet ose 200.000 km
Body Type
Fugon/Autobus
Vehicle Traction
2 rrotat prapa
Ngjyra
e bardhë
Ngjyra Brenda
Gri
Dyer
5 Doors
Karburanti
Pa Specifikuar
Gjendja
E Re
Disponueshmeria
Available Soon

Informacion per

Specifikime teknike kryesore
Përmasat e jashtme (gjatësi/gjerësi/lartësi) 6207 mm/ 2068 mm/ 2753 mm, Pesha maksimale 3500 Kg. Volumi ngarkesës 13.5 m3

Opsione dhe të dhëna kryesore
Të përgjithshme/ Siguria: Kambio manuale, ABS, Rripat e sigurise para me pretensionues dhe limitues force, Mbyllje qendrore, konstruksion LCV me shasi të ndarë nga kabina, Dopio gomë aksi i pasëm Komoditeti/ Interieri: Ajër i kondicionuar, Sistem drejtimi hidraulik dhe konstruksion sigurie në rast përplasje, Timon me regjistrim në lartësi, Levë marrshesh pranë timonit, Dritare elektrike, Paqyra elektrike, Pasqyra të jashtme me ngrohje, Sistem Audio me ekran 2 DIN 7 inch me prekje, Lidhje elefoni, USB, Tavëll/ Mbajtëse mbeturinash, Burim energjie 12 volt, Sirtari në kroskot Ndriçim dite automatik DRL, Ndriçimi para me regjistrim në lartësi, Ndriçimi brendshëm me regjistrim intensiteti, Comnputer bordi, Mbajtëse shishesh x 4, Mbajtëse gotash x 3,Tapiceria e brendëshme Stof, Pritse dielli, Ndriçim harte LED shoferi dhe pasagjeri, Hapsira të ndryshme mbajtje sendesh, telefoni dhe dokumentash A4, Ndezje duhani, Sedilie e shoferit 'Luxury'me regjistrim në lartësi, kënd dhe distancë dhe mbështëse krahu, Mbëshetëse krahu për sedilien e mesit, Hapsirë për vegla në pjesën poshtë këmbëve, vegla për ndërrim gome, Rrotë rezervë e plotë montuar në hapsirën e ngarkesës, Veshje anësore cilësore e pjesës së ngarkesës Xhepa anësorë në dyer, Konsole brendëshme në tavan, Eksterieri: Fenerë mjegulle para, Pritëse balte para dhe pas, Parakolp ngyrë gri e palyer, Grilë motori ngjyrën e zezë e palyer, Pasqyra të jashtme elektrike dhe me ngrohje, Xhama të tonuar absorbues nxehtësie, Prag anësor në ngjyrën e trupit të makinës me panel gome, Disqe çeliku me kapak me goma 185/75R16C M+S, Rrotë rezervë e plotë.

Garancia  e automjetit  3 Vjet ose 200.000 km., çfarë të plotësohet më parë.

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Cel:  +355 6820 20187