Mahindra XUV 500 W8 7S AWD (4x4)

Cmimi
€ 26.990
Oferte e perkoheshme
€ 25.990
Garanci
5 Vjet ose 100,000 Km.
Motorri
2.2 CRDI M Hawk VGT
Body Type
SUV
Vehicle Traction
All Wheel Drive
Ngjyra
E Zezë metalike
Ngjyra Brenda
E Zezë, Lëkurë
Dyer
5 Doors
Karburanti
Diesel
Fuqia
140  KF
Gjendja
E Re
Disponueshmeria
Ne gjendje

Informacion per

Specifikime teknike kryesore
Motor 2.2 CRDI / 140 kf, AWD(4X4), Naftë, Konsumi kombinuar 7.5 L/ 100 km, Shpejtësia maksimale 185 km/o
Përmasat e jashtme (gjatësi/ gjerësi/ lartësi) 4,585 mm/ 1,890 mm/ 1785 mm, Pesha maksimale lejuar 2510Kg
Opsione dhe të dhëna Kryesore
Siguria: Airbag ballorë dhe anësorë shoferi dhe pasagjeri i parë, dhe Airbag perde – 6 Airbag, ABS, EBD, ESP, HHC, HDC, Panele anësore mbrojtje ndaj goditje anësore penetruese, Ankora ISOFIX për ulëse fëmijësh pas, Komoditeti: Ajër i kondicionuar i dyfishtë me klimatizator automatik (2 zona), Rresht i tretë sediljesh (7 vende), Pilot automatike me komandim në timon, Dritare para dhe pas me komandim elektrik, Sedilia e shoferit me 8 pozicione regjistrimi, Pasqyrat e jashtme me regjistrim elektrik dhe palosje elektrike, Rripat e sigurimit sediliet e para me regjistrim në lartësi, Fenerët e parë me sistem “Follow Me”, Sirtar frigiriferik në konsole qendrore, Hapje e derës së bagazhit në distancë, Mbyllje qendrore me komandim në distancë me telekomandë, Mbështetëse koke në të gjitha sediliet, Mbajtëse syzesh, Pasqyrë panoramike interieri, Timon me regjistrim në lartësi dhe thellësi, Xhama të tonuar ngjyrë blu antirefleks,
Teknologjia: Sistem automatik Start/ Stop (ISG), Kambio manuale me 6 marrshe, Ndriçim shtesë për ndriçimim anësor në kthesë, Ndriçim pozicioni LED, Sistem informacioni për shoferin (DIS), TPMS (kontroll presioni i ajrit në goma), Sistem parkimi Intellipark me sensorë parkimi pas, Fshirëse xhami automatike, Ndriçim automatik me sensorë intensiteti, Sistem Navigimi GPS me ekran me prekje 7”, Kamera pamje pjesa e pasme, Sistem audio i integruar MP3, iPod, USB, Lidhje telefoni Bluetooth me komandim në timon Stili: Disqe alumini 17” me goma P235/ 65 R17, Sedilie lëkure, Shkarkimi marmite katalitike me dy dalje, Fenerë mjegulle, Shina bagazhi në tavan, Paneli Instrumenteve sportiv Twin-pod me elemente 3D, Prag dere alumini, Opsionale të përfshira: Ngjyrë metalike ose perlë.
Garancia e automjetit 5 vjet ose 100.000 km. Cfarë të plotësohet më parë.

Në çmim përfshihet TVSH dhe kontrolli i parë mbas 1000 km. Oferta është e përkohshme dhe limituar. Automjeti është prodhuar për Europën perëndimore dhe I çertifikuar simbas standarteve të Komunitetit Europian Euro 6.

automjete me qera

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:  +355 4 7800551
Cel:  +355 6820 20187