Suzuki Ignis GL+ 1.2 AT

Cmimi
€ 14.990
Motorri
1.2 Dualjet
Viti
2019
Body Type
Microwagon
Vehicle Traction
2 rrotat e para
Ngjyra Brenda
i zi/ gri e çelët
Dyer
5 Doors
Karburanti
Benzine
Gjendja
E Re
Disponueshmeria
Available Soon

Informacion per

Specifikime teknike kryesore
Motor 1.2 / 90 kf, Karburanti Benzine, Konsumi kombinuar 5.0 L/ 100 km, Shpejtësia maks. 170 km/ o
Përmasat e jashtme (gjatësi/ gjerësi/ lartësi) 3,700 mm/ 1,690 mm/1595 mm, Pesha bosh rreth 850 Kg
Opsione dhe te dhena Kryesore
Siguria/ të përgjithshme: Kambio Automatike, ESP, TCS, ABS, EBD, BAS. TPMS (kontrolli presioni ajrit në goma), asistencë në ngjitje, Airbag ballorë, anësore, perde (6 airbag), Airbag krahu pasagjerit të parë me deaktivizim, Ankora fiksimi ulëse fëmijësh ISOFIX pas, sistem lëshimi pedali frenë / freksion, dyert e pasme me siguri fëmijësh, panele anësore mbrojtje ndaj goditjes anësore, cilindra çelsi sigurie, Nriçim i tretë frenimi, Immobiliser, sistem alarmi, Sistem Start Stop automatik i motorit.
Komoditeti/ Interieri: Ajër i kondicionuar me filtër poleni dhe dalje në sediliet e pasme, Sistem drejtimi elektrik, Timon me regjistrim në lartësi, Radio CD MP3 me ekran me prekje, lidhje USB, lidhje telefoni smart, kamera pas, me komandim në timon, lidhje telefoni Bluetooth me komandim në timon, 4 autoparlantë, antenë në tavan, instrumentet me tregues matës xhiro motori dhe ore digitale, kompiuter bordi me sitem informacion mbi tregues segmenti, orën, temperaturën e jashtme, konsumi karburantit, kilometra të kryera me karburantin gjendje, tregues i marrshit aktual, Kujtues i rripit të sigurisë, ndriçimit, derës hapur; Ndriçimi brendshëm qendror dhe ndricim harte për pasagjerët e parë, streha dielli me mbajtëse bilete dhe pasqyrë, dorezat, ornamentika dhe aplikacionet e bredëshme të kromuara, mbajtëse gotash para 2x, pas 1x, mbajëse shishesh para 2x , pas 2x, edilie me veshje stofi, sedilie e shoferit me regjistrim në lartësi, sediliet e para me ngrohje, Sediliet e pasme me palosje, Dalje ajri në panelin qendror dhe leva e marrshit ngjyrë argjend, kuti qendrore paneli mesit para, Dyert me dekoracion bardhë e zi dhe xhepa, dyert e pasme me siguresë fëmijësh, Dritaret e para me komandim elektrik, Xhama të tonuar ngjyrë e gjelbër, Xhama të pasëm të errët, Xham I pasëm me ngrohje dhe fshirje, Mbyllje qëndrore me komandim ne distance me telekomandë, burime energjie 12 volt në panelin qendror para, paneli i instrumentave bardhezi me material elastomer, mbulesë e zonës së bagazhit Eksterieri/ Ndricimi. Lyerje e jashtme dyngjyrëshe, Para/ prapakolp në ngjyrën e makinës, Pasqyrat e jashtme me ngrohje dhe me regjistrim elektrik, Grila e motorit ngjyrë e zezë, shina mbajtëse bagazhi në tavan, dorezat e dyerve dhe pasqyrat e jashtme ngjyrë e trupit të makinës, kolonat A dhe B në ngjyrë të zezë, dekoracion anësor plastik, Fenerë halogen multireflektore, Ndricim automatik, Ndriçimi para me regjistrim manual në lartësi, ndriçim dite, Funksion ndricimi “Guide me”, Krah aerodinamik në tavan, Disqe alumini me goma 175/60R16, Kit reparimi gome


Garancia e automjetit 3 vjet ose 100.000 km. Cfare te plotesohet me pare.


Në çmim përfshihet TVSH. Oferta është e përkohshme dhe e kufizuar.

automjete me qera

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:  +355 4 7800551
Cel:  +355 6820 20187