Suzuki Baleno GL+ Automatic

Cmimi
€ 15.490
Financimi
212 €/ Muaj
Garanci
3 Vjet/ 100, 000 km
Motorri
1.2 Dualjet/ 90 kf.
Body Type
Hatchback
Vehicle Traction
2 rrotat e para
Ngjyra
Gri metalike
Ngjyra Brenda
Gri
Dyer
5 Doors
Karburanti
Benzine
Fuqia
90  KF
Gjendja
E Re
Disponueshmeria
Available Soon

Informacion per

Specifikime teknike kryesore

Motor 1.2 / 90 kf, Karburanti Benzine, Konsumi kombinuar 4.4 L/ 100 km, Shpejtësia maks. 175 km/orë; Përmasat e jashtme (gjatësi/ gjerësi/ lartësi) 3,995mm/ 1,745mm/1470 mm, Pesha bosh rreth 950 Kg

Opsione dhe të dhëna Kryesore 

Kambio Automatike, ESP, TCS, ABS, EBD, BAS. TPMS, Ajër i kondicionuar, Airbag ballore, anesore, perde (6 airbag), Sistem drejtimi elektrik me timon me regjistrim ne lartësi, Radio CD MP3 me komandim audio ne timon dhe lidhje Bluetooth, Pilot automatik, Matës xhiro motori dhe ore digitale, Sedilie me veshje stofi, të parat me ngrohje, Sediliet e pasme me palosje, Pasqyrat e jashtme me ngrohje dhe me komandim elektrik, Dritaret e para me komandim elektrik, Xhama dhe dritare te tonuara, Xham I pasëm me ngrohje dhe fshirje, Mbyllje qëndrore me komandim ne distance, Immobiliser, Dorezat e dyerve dhe pasqyrat e jashteme ne ngjyren e trupit te makines, Fenere Halogen Multiprojektore, Ndricim Dite LED, Fenerë mjegulle para, Krah aerodianmik i kromuar, Disqe alumini të lyera ngjyre gri me goma Continental 185/55R16, Ngjyre metalike/ perl, Kit emergjence reparimi gome

Garancia  e automjetit  3 vjet ose 100.000 km. Cfare te plotesohet me pare.

Ne cmim perfshihet TVSH dhe kontrolli i pare mbas 1000 km. Oferta është e përkohshme dhe e vlefshme për sa kohe automjeti është gjendje. Automjeti eshte prodhuar per Europern perendimore dhe i certifikuar simbas standarteve te Komunitetit Europian. Blerja mundesohet me financim me leasing me kest mujor 198 Euro ne muaj, 30% te vleres parapagim dhe kohezgjatje deri ne pese vjet.

 

 

 

automjete me qera

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:  +355 4 7800551
Cel:  +355 6820 20187