1

2

3

4

5

6

7

8

UAZ CLASSIC Jubile 4x4

Cmimi
€ 18.990
Garanci
2 Vjet ose 80000 km
Motorri
2.7
Viti
2019
Body Type
4x4 Terrain
Vehicle Traction
4x4 Full
Ngjyra
E Bardhë/ Jeshile
Ngjyra Brenda
e Zeze
Dyer
3 Doors
Karburanti
Benzine
Fuqia
112  KF
Gjendja
E Re
Disponueshmeria
Sold

Informacion per

Specifikime teknike kryesore
Motor 2.7/ 112 kf, Karburanti Benzine, Konsumi në 80 kmh. 11.2 L/100 km, Shpejtësia maksimale 127 km/o
Përmasat e jashtme (gjatësi/gjerësi/lartësi) 4963 mm/ 1940mm/ 2064 mm, Pesha ne gjendje pune 2.015 Kg
Opsione Kryesore
Sistem 4x4 mekanik me reduksion marrshesh
Kambio Manuale me 5 marrshe
Vende ulje për 9 udhëtarë përfshi shoferin.
Sistem drejtimi hidraulik
Pergatitje montim radio/ audio
Dritare me rrëshqitje në kabinën e pasagjerëve.
Ndezje duhani
Matës xhiro motori
Rripa Sigurie për të gjithë pasagjerët
Sedilie me veshje tapicerie rezistente ndaj ujit.
Sedilie të para me ngrohje.
Fenerët e parë me regjistrim në lartësi
Parakolp metalik para dhe pas
Ganxha tërheqëse në shasi
Dorezat e dyerve dhe pasqyrat e jashtme ne ngjyre te zeze mat
Dera e bagazhit me dy kanate
Lyerje e jashtme ekskluzive “Jubilee” me 2 ngjyra
Aksi i Pasëm “Spicer” me bllokues diferenciali.
Dekoracion “Edicion i Limituar Jubilee”
Disqe çeliku 16” në ngjyrë të bardhë me goma 225/75R16
Rrotë rezervë me gomë të plotë
Pritse balte


Garancia e automjetit 24 muaj ose 80.000 km., Çfarë të plotësohet më parë.

Në çmim përfshihet TVSH dhe kontrolli i pare mbas 1000 km. Oferta ështe e kufizuar dhe e vlefshme përkohesisht.

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Cel:  +355 6820 20187