1

2

3

4

5

6

7

8

UAZ Profi RWD LPG

Cmimi
Price on Request
Motorri
2.7 LPG
Viti
2019
Body Type
Pickup
Vehicle Traction
2 rrotat prapa
Ngjyra
e bardhë
Ngjyra Brenda
e zezë
Dyer
2 Doors
Karburanti
LPG Gas
Fuqia
150  KF
Gjendja
Si e re
Disponueshmeria
Ne gjendje

Informacion per

Specifikime teknike kryesore
Motor 2.7 L Benzinë/ gaz LPG, Përmasat e jashtme (gjatësi/gjerësi/lartësi) 5,940 mm/1990 mm/ 1900 mm, Pesha mbajtëse 1500 Kg
Opsione dhe të dhëna kryesore
Të përgjithshme/ Siguria: Kambio manulale HD me 5 marrshe model i ri, Aksi i pasëm marka SPICER (SHBA) me raport 1:4625, Mbrojtje e serbatorit të benzinës, Kolona e timonit me regjistrim, Frena e dorës me bllokim transmisioni, Bateri 90 AH, Airbag ballorë shoferi dhe pasagjeri, Kujtesë rripi sigurisë shoferi, rripat i sigurisë me pretensioner, pilot automatik, ABS me EBD, Eksterieri: grilë motori dizain i ri me ngjyrë grafiti të errët me logo UAZ, Parakolpi i parë në ngjyrë të zezë, dorezat e jashtme ngjyrë e zezë, ngjyrë jo metalike, pasqyra të jashtme me ngrohje, sinjale anësore në parafango madhësi standart, pedana anësore me shtresë gome, Fenerët e parë me ndriçim dite halogen, Disqe çeliku me mbulesë me goma 225/75 R16С, Rrotë rezervë e plotë, Dritare të tonuar atermale, dritare e pasme e qartë, Antenë radio aktive, Interieri. Komforti : Ajër i kondicionuar, Sirtar kroskoti me ndriçim dhe ftohje, mbyllje qendrore, tavani i veshur me plotësisht me tapiceri, pritëse dielli, paneli i instrumentave me dy shigjata, ndriçim të bardhë dhe kompiuter udhëtimi, prizë 12V, mdezje duhani, Timoni dizain i ri me Airbag shoferi, leva e marrshit dizain i ri, tapiceria e brendëshme standart, Sistem drejtimi hidraulik, dritare elektrike, Paqyra elektrike, sedilia e shoferit me regjistrim në lartësi dhe me mbështetje lumbare, sedilet me ngrohje, Sedilie e dyfishtë pasagjeri, mbajtëse sendesh poshtë sedilies së pasagerit, Konsole tavani, sirtar në kroskot, mbajtëse shisheje dhe gotash, dorezë ngjitje në kolonën A, tregues i temperaturës së jashtme në panelin e instrumnetave, Immobilieser, Radio 2DIN USB-MP3, Ndriçim në tavan, Sistem alarmi me mbyllje qendrre me telekomandë, Bori e dyfishtë, Paketë fenerë mjegulle me fenerë mjegulle para dhe pas dhe njësi kontrolli ndriçimi, Xhami i parë me ngrohje, karroceri mbajtëse me dimensione të brendëshme 3089х1870 mm,  karroceri me shtresë druri, ganxha fiksim ngarkese 6 copë, mbulesa rrote plastike pas.

Garancia e automjetit 3 Vjet ose 100.000 km. nga data e regjistrimit të parë, çfarë të plotësohet më parë.

Automjeti është në përdorim dhe ka bërë deri tani rreth 4,000 Km.
Në çmim përfshihet TVSH. Financimi me leasing mundësohet me kohëzgjatje deri në 5 vjet.

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Cel:  +355 6820 20187