1

2

3

4

5

6

7

8

SsangYong Actyon 2.0 CRDI

Cmimi
€ 26.900
Oferte e perkoheshme
€ 20.000
Financimi
Leasing ose Kredi
Garanci
3 Vjet ose 100000 km
Motorri
2.0 CRDI
Body Type
Pickup
Ngjyra
E Zeze / Gri Metalizate
Dyer
5 Doors
Karburanti
Diesel
Fuqia
141  KF
Gjendja
E Re
Disponueshmeria
Ne gjendje

Informacion per

Kambio Automatike me 5 marrshe me mundesi nderrimi marrshesh ne menyre manuale nga timoni dhe leva, 4X4 me Ridoto me transferim elektrik, ABS, EBD, Airbag ballore ana e shoferit dhe pasagjerit te pare, Klimatizator, Radio CD me komandim ne timon me 4 autoparlante dhe 2 tweter, Timon i regjistrueshem ne lartesi, Sedilie stofi me regjistrim, Bllokues qendror i hapjes se dyerve dhe dritareve nga ana e shoferit, Dritare elektrike, Pasqyrat e jashtme elektrike dhe me ngrohje, Dorezat e dyerve dhe pasqyrat e jashtme ne ngjyren e trupit te automjetit Trip kompjuter dhe ore digitale Mbyllje qendrore me komandim ne distance, Rregullator i intensitetit te ndricimit te jashtem Mbulese e karrocerise (Hard top) me mbyllje qendrore, Sistem Immobilieser, Sensore shiu, Fenere mjegulle, Ndihme parkimi, Disqe alumini 16 ‘’ Rrote rezerve, Pritese balte, Ngjyre metalike, etj. Vit prodhimi 2008.

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Cel:  +355 6820 20187