1

2

3

4

5

6

7

8

UAZ Patriot Expedition

Cmimi
Price on Request
Garanci
3 Vjet ose 100 000 km
Motorri
2.7
Body Type
4x4 Terrain
Vehicle Traction
4x4 Full
Ngjyra Brenda
e Zezë
Dyer
5 Doors
Karburanti
Benzine
Fuqia
150  KF
Gjendja
Pa Specifikuar
Disponueshmeria
Sold

Informacion per

Specifikime teknike kryesore
Motor 2.7/ 150 kf, Karburanti Benzinë, Përmasat e jashtme (gjatësi/gjerësi/lartësi) 4750 mm/1900 mm/ 2000 mm, Pesha në gjendje pune 2125 Kg
 
Opsione dhe të dhëna kryesore
Të përgjithshme/ Siguria: Kambio manulale HD me 5 marrshe, Sistem 4x4 me reduksion marrshesh me komandim elektrik, Akse Specer (prodhim SHBA) me raporte 1 : 4,625, Kolona e timoni me regjistrim, Frena e dorës me bllokim të rrotave të pasme, leva e marrshit me makinzëm antivibrim, stabilizator suspension pas, Sistem drejtimi hidraulik, Airbag shoferi dhe pasagjeri i pare,  rripat e pare të sigurisë me pretensioner dhe limitues force, Rripa sigurie me tre pika, kujtesë rripi sigurisë shoferi, ABS (Antiblock Braking System) EBD (Electronic Brake Distribution), ESP (Electronic Stability Program), TSC (Traction Control System), CNC (Cornering Brake Control), HBA (Hydraulic Brake Assist), HHC (Hill Hold Control), Program OFF-ROAD për frenim në sipërfaqje të rrëshqitshme, Sirtar kroskoti me ndriçim me çelës dhe ftohje, Doreza ngjitje në kolonat A,B-pillar (4 copë), Panel instrumentash, me 4 fusha treguese, ndriçim të bardhë të pasëm, me kompiuter bordi, tregues të temperatures së jashtme dhe dekoracion të kromuar, Kompiter bordi në gjuhën anglisht, Sedilia e shoferit me regjistrim në lartësi, Pilot automatik dhe multimedia me komandim në timon.  Leva e marrshit dhe e frenës së dorës me dizain të ri dhe veshje të gomuar. Tapiceria e brendëshme prej tekstili ngjyrë të errët. Interieri/ Komfort: Dritare elektrike para e pas, Kofano motori me hapje me amortizatorë me gaz, Ajër i Kondicionuar, Pilot automatik, Mbyllje qendrore, Immobilieser, Sistem Multimedia 2DIN me ekran me prekje 7“me 6 autoparlantë, Sistem navigimi Navitel me hartat e Rusisë, Ukrainës, Bjellorusisë dhe Kazakistanit. Ndezje duhani, prize 12-volt në hapsirën ballore,  Grepa rrngarkese në hapsirën e bagazhit, ndriçim tavani para e pas, Ndriçim në hapsirën e bagazhit, Ssitem alarmi me mbyllje qendrore me telekomandë, Sediliet e para me ngrohje, Timoni i veshur me lëkurë dhe me ngrohje, prize 12-volt në hapsirën e bagazhit Eksterieri,  Ngjyrë e jashtme metalike, Dekoracion anësor në harqet e rrotave, pritse balte para dhe pas, Grilë motori dizain model i ri me elementë të kromuar, Parakolpi, prapakolpi dhe dekoracioni plastic anësor në ngjyrën e trupit të makinës, Pasqyrat dhe dorezat e dyerve në ngjyrën e trupit të makinës, Pasqyrat e jashtme me sinjale anësore LED, me regjistrim elektrik dhe ngrohje, Dritë frenimi e tretë LED pas, Ndriçim dite LED fenerët e parë, Fenerë mjegulle para, Xhama të tonuar ngjyrë e gjelbër atermal, Antenë aktive GPS, Disqe alumini me goma A/T (all-terrain) BFGoodrich tyres 225/75 R16, Rrotë rezervë e plotë në disk çeliku. Rrota rezervë me mbishkrim “Patriot”. Paketa Expedition: Bllokues diferenciali elektronik aksi i pasëm, Ngrohje suplementare e kabinës, Ganxhë tërheqje pas, Mbrojëse anësore tubolare metalike të shkallëve anësore, Zgarë metalike tavani me shkallë metalike në derën e bagazhit pas. Vinç elektrik SPRUT 9000 Sport, Mbrojtje metalike të vinçit dhe shufrës së drejtimit para, mbrojtje e serbatorit.

 
Garancia  e automjetit  3 Vjet ose 100.000 km., çfarë të plotësohet më parë.

 

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Cel:  +355 6820 20187