1

2

3

4

5

6

7

8

GAZ GAZelle NEXT A21R22 Frigoriferike

Cmimi
Price on Request
Garanci
3 Vjet ose 200,000 km
Body Type
Pickup
Vehicle Traction
2 rrotat prapa
Ngjyra
E Bardhë
Ngjyra Brenda
Gri
Dyer
2 Doors
Karburanti
Pa Specifikuar
Gjendja
E Re
Disponueshmeria
Available Soon

Informacion per

Specifikime teknike kryesore
Përmasat e jashtme (gjatësi/gjerësi/lartësi) 5590 mm/ 2068 mm/ 2753 mm, Pesha maksimale 3500 Kg. Volumi ngarkesës 10.3 m3

Opsione dhe të dhëna kryesore

Të përgjithshme/ Siguria: Vende ulje 3, Kambio manuale, ABS, Rripat e sigurise me pretensionues dhe limitues force Komoditeti/ Interieri: Sistem drejtimi hidraulik, Timon me regjistrim në lartësi dhe konstruksion sigurie/ kolapsi, Levë marrshesh pranë timonit, Dritare elektrike, Pasqyra të jashtme me regjistrim elektrik dhe me ngrohje, Tavëll/ Mbajtëse mbeturinash e lëvizëshme, Burim energjie 12 volt, Sirtari dyfishtë në kroskot, ndriçim dite DRL konvencional, Ndriçimi para me regjistrim në lartësi, Ndriçimi brendshëm me regjistrim intensiteti, Compiuter bordi, Mbajtëse shishesh x 4, Mbajtëse gotash x 3,Tapiceria e brendëshme Standart, Pritse dielli, Ndriçim harte LED shoferi dhe pasagjeri, Hapsira të ndryshme mbajtje sendesh, telefoni dhe dokumentash A4 mbi panelin e kroskotit, Ndezje duhani, Sedilie e shoferit 'Luxury'me ngrohje, regjistrim në lartësi, kënd dhe distancë dhe mbështëse krahu me regjistrim në lartësi, Mbështetëse krahu për sedilien e mesit, Hapsirë për vegla në dysheme në pjesën poshtë këmbëve, vegla për ndërrim rrote rezervë, Xhepa anësorë në dyer, Konsole brendëshme në tavan, Eksterieri: Fenerë mjegulle para, Pritëse balte para dhe pas, Parakolp ngyrë gri e pa lyer, Grilë motori ngjyrën e zezë e pa lyer, Xhama të tonuar absorbues nxehtësie, Prag anësor në ngjyrën e trupit të makinës me panel gome, Disqe çeliku me kapak me goma 185/ 75R 16C M+S, Rrotë rezervë e plotë. Trupi metalik tërësisht i galvanizuar.

Garancia  e automjetit  3 Vjet ose 200.000 km., çfarë të plotësohet më parë.

Sistemi frigoriferik dhe dhe izolimi termik i hapsirës së ngarkesës: Konteiner izotermik tip sandwich PPU, pa kornizë, me dy dyer në pjesën e pasme, me trashësi izolimi 80 mm, panele të brendëshme metalike çelik i galvanizuar, panele të jashtme alumini, Sistem frigoriferik markë perëndimore (+5; -20 gradë) Dimensione të jashtme 3100x2100x2000, Garancia e impiantit frigoriferik 2 Vjet ose 100.000 km., çfarë të plotësohet më parë.

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Cel:  +355 6820 20187