1

2

3

4

5

6

7

8

UAZ CLASSIC SGR

Cmimi
Price on Request
Garanci
2 Vjet ose 80000 km
Motorri
2.7
Body Type
4x4 Terrain
Vehicle Traction
4x4 Full
Ngjyra
Gri
Ngjyra Brenda
Gri
Dyer
5 Doors
Karburanti
Benzine
Gjendja
E Re
Disponueshmeria
Sold

Informacion per

Specifikime teknike kryesore
Motor 2.7/ 112 kf, Karburanti Benzine, Përmasat e jashtme (gjatësi/gjerësi/lartësi) 4963 mm/ 1940mm/ 2064 mm,
Opsione Kryesore
Sistem 4x4 mekanik me reduksion marrshesh
Kambio Manuale me 5 marrshe
Vende ulje për 9 persona përfshi shoferin.
Sistem drejtimi hidraulik
Pergatitje montim radio/ audio
Ndezje duhani
Matës xhiro motori
Rripa Sigurie për të gjithë pasagjerët
Sedilie me veshje stofi.
Fenerët e parë me regjistrim në lartësi
Parakolp metalik para dhe pas
Ganxha tërheqëse në shasi
Dorezat e dyerve dhe pasqyrat e jashtme ne ngjyre te zeze mat
Dera e bagazhit me 2 kanate
Akse e të markës “Spicer”. Aksi i Pasëm me bllokues elektronik diferenciali.
Disqe çeliku 16” në ngjyrë të zezë me goma 225/75R16
Rrotë rezervë me gomë të plotë
Pritse balte


Garancia e automjetit 24 muaj ose 80.000 km., Çfarë të plotësohet më parë.


Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Cel:  +355 6820 20187