Vitara 1,5 Strong HYBRID GLX, 2WD

                           

Të dhënat kryesore

 • Marka
  SUZUKI
 • Modeli
  Vitara 1,5 Strong HYBRID GLX
 • Çmimi
  € 29.900 euro
 • Financimi
  Fillon nga 20% parapagim / deri në 60 muaj
 • Garanci
  3 Vjet ose 100.000 km
 • Motori
  1.5L Strong Hybrid
 • Viti
  2024
 • Kategoria
  SUV
 • Tërheqja
  2 rrotat e para
 • Ngjyra
  Gri
 • Ngjyra brenda
  E Zezë
 • Dyer
  5 dyer
 • Karburanti
  Benzinë / Hybrid
 • Fuqia
  116 KF
 • Gjendja
  E Re
 • Disponueshmëria
  Gjendje
 • Kilometrat
  e re

Përshkrimi

Specifikime teknike kryesore
Motor 1.5 / 116 kf, Karburanti Benzinë, Konsumi kombinuar 5.8 L / 100 km, Shpejtësia maks. 180 km/o
Përmasat e jashtme (gjatësi/ gjerësi/ lartësi) 4,175 mm/ 1,775 mm / 1610 mm.

Opsione dhe të dhëna Kryesore
Siguria/ të përgjithshme: Kambio automatike me 6 marshe, ESP, ABS, EBD, BAS, HHC, TPMS (kontrolli presionit të ajrit në goma), GPF (Gasoline Particulate Filter), DSBS (Asistent frenimi me sensorë të dyfishtë), BSM (Blind Spot Monitor), RCTA (Sinjalizues për trafikun pas), Sistemi i njohjes së tabelave rrugore, LDW (Paralajmërim për largim nga korsia), LDP (Parandalim i largimit nga korsia), VDWS (Sistemi i paralajmërimit të devijimit të automjetit), Asistencë në ngjitje / zbritje, Airbag ballore, anësore, perde dhe për gjunjët ana e shoferit (7 airbag), Airbag krahu pasagjerit të parë me deaktivizim, Ankora ulëse fëmijësh ISOFIX pas 2x, Rripat e sigurimit: Para 3 pika (ELR) me Pretensioner, regjistrim në lartësi, limitues force dhe kujtues(shoferi/pasagjeri); Pas 3 Rripa sigurie me 3 pika (ELR) me Pretensioner (krahu majtë/djathtë) dhe me kujtues, Sistem lëshimi pedali frenë / freksion, Dyert e pasme me siguri fëmijësh, Panele anësore mbrojtje ndaj goditjes anësore, Cilindra çelësi sigurie, Sistem Start/Stop, Immobiliser, Sistem alarmi. Komoditeti/Interieri: Ajër i kondicionuar klimatizator automatik, Ndriçim automatik, fshirëse xhami automatike, Daljet e ajrit të kondicionerit me dekoracion metalik, Sistem drejtimi elektrik me timon me regjistrim në lartësi dhe thellësi dhe me kontroll audio, drejtimi dhe limitues shpejtësie në timon, Timon me veshje lëkure, USB, Lidhje telefoni Bluetooth, Sistem navigimi, Paneli Instrumenteve me ornamente me ngjyrë, me tregues matës xhiro motori dhe orë digjitale, Kompjuter bordi me sistem informacioni mbi tregues segmenti, temperaturën e jashtme, konsumin e karburantit, shpejtësinë mesatare, kilometra të kryera me karburantin gjendje, tregues i marshit aktual dhe ndërrimit të marsheve, ndriçimit, derës hapur, Konsola qendrore me ornamente argjendi, Frenat e dorës me buton të kromuar, Ndriçimi brendshëm qendror dhe hartë për pasagjerët e parë, Kroskoti me ndriçim, Ndriçim dyshemeje, Ndiçim poshtë në kutinë e konsolës qendrore, Streha dielli me pasqyrë, ndriçim dhe mbajtëse biletash, Dorezat e brendshme të kromuara, Mbështetësja e krahut në dyer lëkure, Mbajtëse gotash para 2x, Mbajtëse shishesh dera para 2x, pas 2x, Sedilje sintetike lëkure, Sediljet e para me regjistrim në lartësi, Pasqyrat e jashtme me regjistrim elektrik, me ndriçim sinjalizues, Dritaret para/pas me komandim elektrik, Xhama të tonuar ngjyrë e gjelbër, Xhama të errët pas, Mbyllje qendrore me komandim në distancë me telekomandë, Burim energjie 12 volt në konsolën qendore dhe bagazh, 2 bokse. Eksterieri: Grila e motorit dhe parakolpi me me dekoracion të kromuar, Shinat e bagazhit në tavan ngjyrë argjendi, Dorezat e dyerve në ngjyrën e makinës, Pasqyrat e jashtme në ngjyrën e makinës, Ngjyrë gri, Hapje e derës së bagazhit elektro-magnetike, Sinjale halogen, ndriçim dite LED, Fenerë mjegulle para/pas, Sensorë parkimi para dhe pas, Disqe alumini me dy ngjyra, Goma 215/55R17, Pritëse balte, Kit riparimi gome

Garancia e automjetit 3 vjet ose 100.000 km. Çfarë të plotësohet më parë.