UAZ Profi

                           

Të dhënat kryesore

 • Marka
  UAZ
 • Modeli
  Profi
 • Çmimi
  Na kontaktoni
 • Financimi
  Po
 • Motori
  2.7 ZMZ-PRO
 • Kategoria
  Pickup
 • Tërheqja
  2x4 / 4x4
 • Ngjyra
  e bardhë
 • Ngjyra brenda
  e zezë
 • Dyer
  2 Dyer
 • Karburanti
  Benzinë
 • Fuqia
  150 KF
 • Gjendja
  E Përdorur

Përshkrimi

Specifikime teknike kryesore
Motor 2.7 / 150 kf, Karburanti Benzinë, Konsumi kombinuar 11.0 L/ 100 km, Përmasat e jashtme (gjatësi/gjerësi/lartësi) 5,940 mm/1990 mm/ 1900 mm,

Opsione dhe të dhëna Kryesore

Siguria / të përgjithshme: Kambio manuale HD me 5 marshe, Akse të markës SPICER (SHBA) me raport 1:4625, Mbrojtje e serbatorit të benzinës, Kolona e timonit me regjistrim, Frena e dorës me bllokim transmisioni, Airbag ballorë shoferi dhe pasagjeri, Kujtesë për rripin e sigurisë së shoferit me pretensioner, frenat e para me disqe, frenat e pasme me tamburo, Pilot automatik, ABS me EBD. Interieri / Konforti: Ajër i kondicionuar, Sirtar kroskoti me ndriçim dhe me ftohje, mbyllje qendrore, Tavan i veshur plotësish me tapiceri, Pritëse dielli, Paneli i instrumenteve me dy shigjeta, ndriçim i bardhë dhe kompjuter udhëtimi, Prizë 12 V, ndezje duhani, Timoni i projektuar me airbag shoferi, Leva e marshit me dizajn të ri, Tapiceria e brendshme standard, Sistem drejtimi hidraulik, dritare elektrike, Pasqyra elektrike, Sedilja e shoferit me regjistrim në lartësi dhe me mbështetje lumbare, Mbajtëse sendesh poshtë sediljes së pasagjerit, Konsole tavani, Sirtar në kroskot, Mbajtëse shisheje dhe gotash, dorezë ngjitje në kolonën A, Tregues i temperaturës së jashtme në panelin e instrumenteve, Immobiliser, Radio 2DIN USB-MP3, Ndriçim në tavan, Sistem alarmi me mbyllje qendrore me telekomandë, Bori e dyfishtë, Paketë fenerë mjegulle, karroceri mbajtëse me dimensione të brendshme 3059×1870 mm., me shtresë druri. Eksterieri: Grilë motori dizajn i ri me ngjyrë grafiti të errët me logo UAZ, Parakolpi i parë në ngjyrë të zezë, Dorezat e jashtme ngjyrë e zezë, jo metalike, Pasqyra të jashme me ngrohje, sinjale anësore një parafango me madhësi standarde, Pedana anësore me shtresë gome, Fenerë me ndriçim dite halogen, Disqe çeliku me goma 225/75R16C, Rrotë rezervë e plotë, Dritare të tonuar atermale, Dritare e pasme e qartë, Antenë radio aktive.