Suzuki Vitara GL+ Hybrid 2WD

                           

Të dhënat kryesore

 • Marka
  Suzuki
 • Modeli
  Vitara GL+ Hybrid 2WD
 • Çmimi
  Na kontaktoni
 • Financimi
  Fillon nga 20% parapagim / deri në 5 vjet
 • Garanci
  3 Vjet ose 100.000 km
 • Motori
  1.5 Dualjet
 • Kategoria
  SUV
 • Tërheqja
  2 rrotat e para
 • Ngjyra
  E Bardhë
 • Ngjyra brenda
  e Zeze
 • Dyer
  5 Dyer
 • Karburanti
  Benzinë/ Hybrid
 • Fuqia
  115 KF
 • Gjendja
  E Re
 • Disponueshmëria
  Gjendje

Përshkrimi

Specifikime teknike kryesore
Motor 1.5 / 115 kf, Karburanti Benzinë, Konsumi kombinuar 5.3 L/ 100 km, Përmasat e jashtme (gjatësi/ gjerësi/ lartësi) 4,175 mm/ 1,775 mm/ 1610 mm

Opsione dhe të dhëna Kryesore
Siguria/ të përgjithshme: Kambio automatike, ESP, ABS, EBD, BAS, HHC, TPMS (kontroll presioni i ajrit në goma), Airbag ballore, anësore, perde dhe për gjunjët ana e shoferit (7 airbag), Airbag krahu pasagjerit të parë me deaktivizim, Ankora ulëse fëmijësh ISOFIX pas 2x, Rripat e sigurimit: Para 3 pika (ELR) me Pretensioner, regjistrim në lartësi, limitues force dhe kujtues (shoferi/pasagjeri); Pas 3 Rripa sigurie me 3 pika (ELR) me Pretensioner (krahu majtë/djathtë) dhe me kujtues, Sistem lëshimi pedali frenë / freksion, Dyert e pasme me siguri fëmijësh, Panele anësore mbrojtje ndaj goditjes anësore, Cilindra çelësi sigurie, Sistem Start / Stop, Immobiliser, Sistem alarmi. Komoditeti / Interieri: Ajër i kondicionuar me klimatizator automatik me filtër poleni, Daljet e ajrit të kondicionerit të kromuara, Sistem drejtimi elektrik me timon me regjistrim në lartësi dhe thellësi dhe me kontroll audio, drejtimi dhe limitues shpejtësie në timon, USB, Lidhje telefoni Bluetooth me 4 autoparlantë, Paneli Instrumenteve me ornamente me ngjyrë, me tregues matës xhiro motori dhe orë digjitale, Kompjuter bordi me sistem informacioni mbi tregues segmenti, temperaturën e jashtme, konsumin e karburantit, shpejtësinë mesatare, kilometra të kryera me karburantin gjendje, tregues i marshit aktual dhe ndërrimit të marsheve, ndriçimit, derës hapur, Konsola qendrore me ornamente argjendi, Frenat e dorës me buton të kromuar, Ndriçim i brendshëm qendror dhe hartë për pasagjerët e parë, Kroskoti me ndriçim, Ndriçim dyshemeje, Ndiçim poshtë në kutinë e konsolës qendrore, Streha dielli me pasqyrë, mbajtëse biletash, Dyert me veshje stofi dhe ornamente argjendi, Mbështetësja e krahut në dyer me veshje stofi, Mbajtëse gotash para 2x, Mbajtëse shishesh dera para 2x, pas 2x, Sedilje me veshje stofi, Sediljet e para me regjistrim në lartësi, Sediljet e pasme me palosje, Pasqyrat e jashtme me regjistrim elektrik, Dritaret para/pas me komandim elektrik, Mbyllje qendrore me komandim në distancë me telekomandë, Burim energjie 12 volt në konsolën qendore, Mbulesë, rrjetë, dhe ndarje bagazhi. Eksterieri: Ngjyrë metalike, Dekoracion anësor plastik, Shinat e bagazhit në tavan ngjyrë argjendi, Hapje e derës së bagazhit në mënyrë elektro-magnetike, Fenerë halogen multireflektorë, ndriçim dite LED, Fenerë mjegulle para/pas, Disqe alumini dhe goma 215/55R17, Grilë motori e lyer gri e errët me dekoracion të kromuar, Pritëse balte, Kit riparimi gome.

Garancia e automjetit 3 vjet ose 100.000 km. Çfarë të plotësohet më parë.