Suzuki Vitara Hybrid GL+ AllGrip AGS

                           

Të dhënat kryesore

 • Marka
  Suzuki
 • Modeli
  Vitara Hybrid GL+ AllGrip
 • Çmimi
  Na kontaktoni
 • Garanci
  3 Vjet ose 100.000 km
 • Motori
  1.5 Dualjet
 • Kategoria
  SUV
 • Tërheqja
  All Wheel Drive
 • Ngjyra brenda
  E Zezë
 • Dyer
  5 Dyer
 • Karburanti
  Hybrid
 • Fuqia
  115 KF
 • Gjendja
  E Re
 • Disponueshmëria
  Gjendje

Përshkrimi

Specifikime teknike kryesore

Motor 1.5/ 115 kf, Karburanti Benzinë, Konsumi kombinuar 5.3 L/ 100 km, Përmasat e jashtme (gjatësi/ gjerësi/ lartësi) 4,175 mm/ 1,775 mm / 1610 mm,

Opsione dhe të dhëna Kryesore
Siguria/ të përgjithshme: Kambio automatike me 6 marshe me komandim në timon, Bllokues sigurie marshi, ESP, ABS, EBD, BAS, HHC, HDC, TPMS (kontroll presioni i ajrit në goma), Airbag ballore, anësore, perde dhe për gjunjët ana e shoferit (7 airbag), Airbag krahu i pasagjerit të parë me deaktivizim, Ankora ulëse fëmijësh ISOFIX pas 2x, Rripat e sigurimit: Para 3 pika (ELR) me Pretensioner, regjistrim në lartësi, limitues force dhe kujtues (shoferi/pasagjeri); Pas 3 Rripa sigurie me 3 pika (ELR) me Pretensioner (krahu majtë/djathtë) dhe me kujtues, Sistem lëshimi pedali frenë / freksion, Dyert e pasme me siguri fëmijësh, Panele anësore mbrojtje ndaj goditjes anësore, Cilindra çelësi sigurie, Sistem Start / Stop, Immobiliser, Sistem alarmi. Komoditeti/ Interieri: Ajër i kondicionuar me klimatizator automatik me filtër poleni, Daljet e ajrit të kondicionerit të kromuara, Sistem drejtimi elektrik me timon me regjistrim në lartësi dhe thellësi dhe me kontroll audio, drejtimi dhe limitues shpejtësie në timon, Timon me veshje lëkure, USB, Lidhje telefoni Bluetooth, Paneli Instrumenteve me ornamente me ngjyrë, me tregues matës xhiro motori dhe orë digjitale, Kompiuter bordi me sistem informacioni mbi tregues segmenti, temperaturën e jashtme, konsumin e karburantit, shpejtësinë mesatare, kilometra të kryera me karburantin gjendje, tregues i marshit aktual dhe ndërrimit të marsheve, ndriçimit, derës hapur, Konsola qendrore me ornamente argjendi, Frenat e dorës me buton të kromuar, Ndriçimi i brendshëm qendror dhe hartë për pasagjerët e parë, Kroskoti me ndriçim, Ndriçim dyshemeje, Ndriçim poshtë në kutinë e konsolës qendrore, Streha dielli me pasqyrë, ndriçim dhe mbajtëse biletash, Dyert me veshje stofi dhe ornamente argjendi, Dorezat e brendshme të kromuara, Mbështetësja e krahut në dyer me veshje stofi, Mbajtëse gotash para 2x, Mbajtëse shishesh dera para 2x, pas 2x, Sedilje me veshje stofi me qepje, Sediljet e para me regjistrim në lartësi, Sediljet e pasme me palosje, Pasqyrat e jashtme me regjistrim elektrik, Dritaret para/pas me komandim elektrik, Xhama të tonuar ngjyrë e gjelbër, Mbyllje qendrore me komandim në distancë me telekomandë, Burim energjie 12 volt në konsolën qendore dhe bagazh, Mbulesë, rrjetë, ndriçim dhe ndarje bagazhi. Eksterieri: Ngjyrë e zezë metalike, Dekoracion anësor plastik, Grila e motorit me me dekoracion të kromuar, Shinat e bagazhit në tavan ngjyrë argjendi, Dorezat e dyerve në ngjyrën e makinës, Pasqyrat e jashtme në ngjyrën e makinës, Hapje e derës së bagazhit në mënyrë elektro-magnetike, Fenerë halogen multireflektorë, ndriçim dite LED, Fenerë mjegulle para/pas, Disqe alumini dhe goma 215/55R17, Pritëse balte, Kit riparimi gome, etj.

Garancia e automjetit 3 vjet ose 100.000 km. Çfarë të plotësohet më parë.