Suzuki Swift GL+ Hybrid AT

                           

Të dhënat kryesore

 • Marka
  Suzuki
 • Modeli
  Swift GL+ Hybrid AT
 • Çmimi
  Na kontaktoni
 • Financimi
  Fillon nga 20% parapagim/ deri në 5 vjet
 • Garanci
  3 Vjet ose 100.000 km
 • Motori
  1.2 Dualjet
 • Kategoria
  Hatchback
 • Tërheqja
  2 rrotat e para
 • Ngjyra
  Burning Red
 • Ngjyra brenda
  e zezë
 • Dyer
  5 Dyer
 • Karburanti
  Hybrid
 • Gjendja
  E Re

Përshkrimi

Specifikime teknike kryesore
Motor 1.2 DUALJET / 82 kf, Karburanti Benzinë, Konsumi kombinuar 4.1 L/ 100 km, Përmasat e jashtme (gjatësi/ gjerësi/ lartësi) 3,845 mm/ 1,735 mm / 1495 mm

Opsione dhe të dhëna Kryesore
Siguria/ të përgjithshme: Kambio Automatike, ESP, TCS, ABS, EBD, BAS. RBS – Sistem Vetfrenimi me anë të radarit, Pilot automatik adaptiv, DSBS – Asistent frenimi me sensorë të dyfishtë, TPMS (kontrolli presioni ajrit në goma) H.H. (Asistencë në ngjitje),  ISG – Start/ Stop. Airbag ballorë, anesorë, perde (6 airbag), Airbag krahu pasagjerit të parë me deaktivizim, Ankora ulëse fëmijësh ISOFIX pas, sistem sigurie lëshimi pedali frenimit, dyert e pasme me siguri fëmijësh, panele anësore mbrojtje ndaj goditjes anësore, cilindra çelsi sigurie, Ndriçim i tretë frenimi, Immobiliser, sistem alarmi, Komoditeti/ Interieri: Ajër i kondicionuar me filtër poleni, Sistem drejtimi elektrik me timon me regjistrim ne lartësi, Timon me veshje lëkure, Radio CD, USB, MP3 me ekran 7 inch me funksion me prekje dhe kamera pas, lidhje telefoni Bluetooth, 2 autoparlantë përpara dhe pas, instrumentet me tregues matës xhiro motori dhe ore digitale, kompiuter bordi me sistem informacion mbi tregues segmenti, orën, temperaturën e jashtme, konsumi karburantit, kilometra të kryera me karburantin gjendje, tregues i marrshit aktual, Kujtues i rripit të sigurisë, ndriçimit, derës hapur; Ndriçimi brendshëm qendror dhe harte pasagjerët e parë, streha dielli, dorezat, ornamentika dhe aplikacionet e bredëshme ngjyrë e zezë, mbajtëse gotash, para 2x, pas 1x, Sedilie me veshje stofi, Sediliet e para me ngrohje, Sediliet e pasme me palosje, Dyert e para me veshje stofi dhe xhepa, Pasqyrat e jashtme me ngrohje dhe me regjistrim elektrik, Dritaret e para me komandim elektrik, Xhama të tonuar, Xhama të pasëm të errët, Xham i pasëm me ngrohje dhe fshirje, Mbyllje qëndrore me komandim ne distance me telekomandë, burime energjie 12 volt në panelin e instrumentave para, Bagazhi me ndriçim dhe mbulesë, Eksterieri. Para/ prapakolp, dorezat e dyerve dhe pasqyrat e jashtme në ngjyrën e makinës, Grilë motori ngjyrë e zezë me shirit të kromuar, Fenere të parë Projektorë LED, Ndricim automatik, Ndriçimi para me regjistrim manual në lartësi, ndriçim dite LED, Sensorë parimi pas, Krah aerodinamik në tavan, Ngjyrë metalike, Disqe Alumini me goma 185/55R16, Kit riparimi gome

Garancia e automjetit 3 vjet ose 100.000 km.  Cfarë të plotësohet më parë.