Suzuki Jimny 1.5 GLX

                           

Të dhënat kryesore

 • Marka
  Suzuki
 • Modeli
  Jimmy
 • Çmimi
  Na kontaktoni
 • Financimi
  Leasing ose Kredi
 • Garanci
  3 Vjet ose 100.000 km
 • Motori
  1.5 VVT
 • Kategoria
  4x4 Terrain
 • Tërheqja
  4x4 Full
 • Ngjyra
  Gri
 • Ngjyra brenda
  Gri /e Zezë
 • Dyer
  3 Dyer
 • Karburanti
  Benzinë
 • Fuqia
  102 KF
 • Gjendja
  E Re

Përshkrimi

Specifikime teknike kryesore
Motor 1.5 MPI / 102kf, Karburanti Benzinë, Konsumi kombinuar 6.8 L/7.5 / 100 km, Përmasat e jashtme (gjatësi/ gjerësi/ lartësi) 3,645 mm/ 1,645 mm / 1725 mm.

Opsione dhe të dhëna Kryesore
Siguria / të përgjithshme: Kambio automatike, Sistem 4×4 me Reduksion me komandim mekanik, ESP, TCH, HHC, ABS, EBD, TMPS, DSBS (Dual Sensor Brake Support), Sistem LSD nëpërmjet frenimit, Asistencë korsie, Asistencë frenimi, Asistencë ne ngjitje, Asistencë në zbritje, Airbagë ballorë, anësore, perde (6 airbag); Komoditeti / interieri: Ajër i kondicionuar me klimatizator automatik me filtër poleni; Ndriçim në konsolën qendrore me tre pozicione, Sistem drejtimi hidraulik me timon me regjistrim në lartësi; Timon me levë marshi e veshur me lëkurë, Ekran 9 inch me prekje, Radio, MP3 me komandim në timon dhe lidhje Bluetooth telefoni; Portë USB-je, Burim energjie 12 volt në konsolën qendore dhe bagazh, Pilot automatik me limitues shpejtësie automatike, Matës Xhiro motori dhe orë digjitale; Mbajtëse gotash në konsolën qendrore, Sedilje me veshje stofi me regjistrim në kënd dhe në lartësi; Sediljet e para me ngrohje, Sediljet e pasme me palosje; Mbështetëse krahu shoferi / pasagjeri i parë, Pasqyrat me ngrohje dhe me regjistrim elektrik; Rripa sigurie me para dhe pas me tre pika (ELR), Dritare me komandim elektrik; Xhama dhe dritare të pasme të errët, Xham i pasëm me ngrohje dhe fshirje; Dorezat e brendshme të dyerve të kromuara, Mbyllje qendrore me komandim në distancë; Çelës i inkorporuar me pult dhe me immobiliser, Çelësi i frenave të dorës me veshje kromi, Sistem lëshimi pedali frenë / freksion. Eksterieri: Dorezat e dyerve dhe pasqyrat e jashtme në ngjyrën e trupit të makinës, Fenerë Projektorë HID me vetëregjistrim automatik dhe asistencë dritash të gjata; Larje fenerësh; Ndriçim drite LED, Fenerë mjegulle para; Fenerët e pasëm LED, Fenerë halogen, Disqe alumini ngjyrë gri me goma 195/80ER15; Rrotë rezervë e plotë, etj.

Garancia e automjetit 3 vjet ose 100.000 km. Çfarë të plotësohet më parë.