SRM X30L EV

                           

Të dhënat kryesore

 • Marka
  SHINERAY
 • Modeli
  SRM X30L EV
 • Çmimi
  € 25.900
 • Ofertë e përkohshme
  23,900
 • Financimi
  Fillon nga 20% parapagim / deri në 5 vjet
 • Garanci
  3 Vjet ose 100.000 km
 • Motori
  Furgon elektrik
 • Kategoria
  Furgon
 • Tërheqja
  Rrotat e pasme
 • Ngjyra
  e bardhe
 • Dyer
  5
 • Karburanti
  Elektrik
 • Fuqia
  41.86 Kwh
 • Gjendja
  E Re
 • Disponueshmëria
  Gjendje
 • Kilometrat
  e re

Përshkrimi

Specifikime teknike kryesore

Motor elektrik, Fuqia e baterisë 41.86 Kwh, Shpejtësia maksimale 100 km/h. Përmasat e jashtme (gjatësi/gjerësi/lartësi) 4495 mm/ 1680 mm/ 1990 mm.

Opsione dhe të dhëna Kryesore

ABS, CBC / EBD (sistemet e shpërndarjes së forcës së frenave), EPS (Kontrolli i sistemit elektronik), TPMS (Kontrolli presionit të ajrit në goma), Asistencë në ngjitje, Ndërrues marshi elektrik, Airbag shoferi dhe pasagjeri i parë, Ajër i kondicionuar, Kondicioner me komandim manual, Mbyllje qendrore, Sedilje me veshje stofi, Sediljet e para me regjistrim në lartësi, Radarë parkimi pas, Kamera pas, Sistem drejtimi elektrik, Dritare elektrike para, Dy dyer anësore rrëshqitëse, Fenerë projektor halogen, Fenerë mjegulle halogene para, 4 altoparlantë, Portë USB, Goma 175/70 R14,

Garancia e automjetit 2 vjet ose 100.000 km. Cila të plotësohet me parë.