SCROSS 1,5 HYBRID GL+, AGS, 2WD

                           

Të dhënat kryesore

 • Marka
  Suzuki
 • Modeli
  SCROSS GL+ AGS
 • Çmimi
  € 30.900
 • Financimi
  Fillon nga 20% parapagim / deri në 5 vjet
 • Garanci
  3 Vjet ose 100.000 km
 • Motori
  1.5
 • Viti
  2023
 • Tërheqja
  2 rrotat e para
 • Ngjyra
  metalike
 • Ngjyra brenda
  e zezë
 • Dyer
  5 dyer
 • Karburanti
  Benzinë / Hybrid
 • Fuqia
  116 KF
 • Gjendja
  E Re
 • Disponueshmëria
  Gjendje
 • Kilometrat
  e re

Përshkrimi

Specifikime teknike kryesore
Motor 1.5 / 116 kf, Karburanti Benzinë, Konsumi kombinuar 5.2 L/ 100 km, Shpejtësia maks. 175 km/o
Përmasat e jashtme (gjatësi/ gjerësi/ lartësi) 4,300 mm/ 1,785 mm / 1580 mm.

Opsione dhe të dhëna Kryesore
Siguria/ të përgjithshme: Kambio automatike me 6 marshe, ESP, ABS, EBD, BAS, HHC, TPMS (kontrolli i presionit të ajrit në goma), DSBS (Asistent frenimi me sensorë të dyfishtë), BSM (Sistemi i zbulimit të zonave të verbëra), RCTA (Alarm për trafikun pas), Sistemi i njohjes së shenjave rrugore, LDW (Paralajmërim për largim nga korsia), LDP (Parandalimi i largimit nga korsia), Sinjal për frenim emergjent, Asistencë në ngjitje/ zbritje, Airbag ballore, anësore, perde dhe për gjunjët ana e shoferit, Ankora ulëse fëmijësh ISOFIX pas 2x, Rripat e sigurimit: Para 3 pika (ELR) me Pretensioner, regjistrim në lartësi, limitues force dhe kujtues (shoferi/pasagjeri); Pas 3 Rripa sigurie me 3 pika (ELR) me Pretensioner, Sistem lëshimi pedali frenë / freksion, Dyert e pasme me siguri fëmijësh, Sistem Start/Stop, Immobiliser, Sistem alarmi. Komoditeti/Interieri: Ajër i kondicionuar, klimatizator automatik me dy zona, me filtër poleni, Ndriçim automatik, fshirese xhami automatike, Sistem drejtimi elektrik me timon me regjistrim në lartësi dhe thellësi dhe me kontroll audio, drejtimi, pilot automatik dhe limitues shpejtësie në timon, Timon me veshje lëkure, Lidhje telefoni Bluetooth, Ekran me prekje 4.2-inch LCD me ngjyra, sistem audio 7-inch + DAB radio, 4 autoparlantë, 2 Tweeter, Portë USB, sistem eCall, me lidhje të telefonit inteligjent dhe kamerë kthimi mbrapa, Paneli Instrumenteve me tregues matës xhiro motori, Kompjuter bordi me sistem informacioni mbi tregues segmenti, temperaturën e jashtme, konsumin e karburantit, shpejtësinë mesatare, kilometra të kryera me karburantin gjendje, tregues i marshit aktual dhe ndërrimit të marsheve, Orë digjitale, Ndriçimi brendshëm qendror dhe hartë për pasagjerët e parë (me tre pozicione), Kroskoti me ndriçim, Ndiçim poshtë në kutinë e konsolës qendrore, Streha dielli me pasqyrë, ndriçim dhe mbajtëse biletash, Dorezat e brendshme të kromuara, Mbështetësja e krahut në dyer me veshje stofi, Mbajtëse gotash para 2x, Mbajtëse shishesh dera para 2x, pas 2x, Sedilje me veshje stofi , Sediljet e para me regjistrim në lartësi dhe me ngrohje, Sediljet e pasme me palosje (60:40), me mbështetëse koke, Pasqyrat e jashtme me regjistrim elektrik, me palosje dhe ngrohje, Dritaret para/pas me komandim elektrik, Mbyllje qendrore me komandim në distancë me telekomandë, Burim energjie 12 volt, Mbulesë, ndriçim dhe ndarje bagazhi. Eksterieri: Dekoracion anësor te dritaret i kromuar , Grila e motorit dhe parakolpi me me dekoracion të kromuar, Shinat e bagazhit në tavan ngjyrë argjendi, Dorezat e dyerve në ngjyrën e makinës, Pasqyrat e jashtme në ngjyrën e makinës, Hapje e derës së bagazhit elektro-magnetike, Fenerë me regjistrim automatik para / pas LED, Sensorë parkimi para dhe pas, Sensorë shiu, ndriçim dite LED, Fenerë mjegulle para/pas, Ngjyre metalike, Disqe alumini me goma 215/55R17, Kit riparimi gome, etj.

Garancia e automjetit 3 vjet ose 100.000 km. Çfarë të plotësohet më parë.