Mahindra XUV 500 W6 7S FWD

                           

Të dhënat kryesore

 • Marka
  Mahindra
 • Modeli
  XUV
 • Çmimi
  € 22.900
 • Ofertë e përkohshme
  18.900
 • Financimi
  260 €/ Muaj
 • Motori
  2.2 CRDI M Hawk VGT
 • Viti
  2018
 • Kategoria
  SUV
 • Tërheqja
  2 rrotat e para
 • Ngjyra
  E Bardhë metalike
 • Ngjyra brenda
  e Zezë
 • Dyer
  5 Dyer
 • Karburanti
  Diesel
 • Fuqia
  140 KF
 • Gjendja
  E Përdorur
 • Disponueshmëria
  Në gjendje
 • Kilometrat
  20,000 Km

Përshkrimi

Specifikime teknike kryesore
Motor 2.2 CRDI / 140 kf, FWD, Naftë, Konsumi kombinuar 7.5 L/ 100 km, Shpejtësia maksimale 185 km/o, Përmasat e jashtme (gjatësi/ gjerësi/ lartësi) 4,585 mm/ 1,890 mm/ 1785 mm, Pesha maksimale  2510Kg

Opsione dhe të dhëna Kryesore
Siguria: Dy Airbag ballorë, ABS, EBD, ESP, HHC, HDC, Panele anësore mbrojtje ndaj goditje anësore penetruese, Ankora ISOFIX ulëse fëmijësh pas. Komoditeti: Ajër i kondicionuar i dyfishtë me klimatizator automatik (2 zona), Rresht i tretë sediljesh (7 vende), Pilot automatik me komandim në timon, Dritare para dhe pas me komandim elektrik, Sedilja e shoferit me 8 pozicione regjistrimi, Pasqyrat e jashtme me regjistrim elektrik, Rripat e sigurimit, sediljet e para me regjistrim në lartësi, Fenerët e parë me sistem “Follow Me”, Sirtar frigiriferik në konsolen qendrore, Hapje e derës së bagazhit në distancë, Mbyllje qendrore me komandim në distancë me telekomandë, Mbështetëse koke në të gjitha sediljet, Mbajtëse syzesh, Pasqyrë panoramike interieri, Timon me regjistrim në lartësi dhe thellësi, Xhama të tonuar ngjyrë blu antirefleks, Teknologjia: Sistem automatik Start/ Stop (ISG), Kambio manuale me 6 marrshe, Ndriçim shtesë për ndriçimim anësor në kthesë, Ndriçim pozicioni LED, Sistem informacioni për shoferin (DIS), TPMS (kontroll presioni i ajrit në goma), Sistem parkimi Intellipark me sensorë parkimi pas, Fshirëse xhami automatike, Ndriçim automatik me sensorë intensiteti, Sistem audio i integruar MP3, iPod, USB, Lidhje telefoni Bluetooth, CD Player me komandim në timon.  Stili: Disqe alumini 17” me goma P235/ 65 R17, Shkarkimi marmite katalitike me dy dalje, Fenerë mjegulle, Shina bagazhi në tavan, Paneli Instrumenteve sportiv Twin-pod me elemente 3D, Prag dere alumini. Opsionale të përfshira: Ngjyrë metalike ose perlë.