Mahindra KUV 100 K8 LPG

                           

Të dhënat kryesore

 • Marka
  Mahindra
 • Modeli
  KUV 100 K8 LPG
 • Çmimi
  Na kontaktoni
 • Motori
  1.2 Benzinë / LPG
 • Viti
  2019
 • Kategoria
  SUV
 • Tërheqja
  2 rrotat e para
 • Ngjyra
  Kafe metalike
 • Ngjyra brenda
  E Zezë
 • Dyer
  5 Dyer
 • Karburanti
  LPG Gas
 • Fuqia
  87 KF
 • Gjendja
  E Përdorur
 • Disponueshmëria
  Në gjëndje

Përshkrimi

Specifikime teknike kryesore
Motor 1.2 MPFi VVT/ 87 kf, Euro 6, Karburanti Benzinë/ Gaz LPG, Konsumi Mesatar 6.5L/100 km, Përmasat e jashtme (gjatësi/ gjerësi/ lartësi) 3700/ 1855/ 1645, Hapsira mes akseve 2670 mm, Pesha rreth 1200 Kg

Opsione dhe të dhëna Kryesore
Siguria: Airbag ballorë (Shoferi & pasagjeri), ESP + TCS + HHC (Asistencë në ngjitje), HDC (asistencë në zbritje) ABS me EBD (Shpërnderje elektronike e fuqisë së frenimit), Kolona e timonit me palosje,  Dyert e pasme me funkson sigurie për fëmijët, Mbyllje automatike e dyerve me sensor shpejtësie, Sinjal emergjence automatik (frenim paniku dhe hapje e kofanos së motorit, Rripat e sigurisë me regjistrim në lartësi (të parët), lajmërim për hapjen e dyerve të para, Panele sigurie anësore, fshirëse dhe tharëse xhami pas, Alarm, fiksime ISOFIX për ulëse fëmijësh në sediliet e pasme, Sensorë parkimi pas Komforti: Ajër i kondicionuar,  Sistem drejtimi elektrik, Timoni me regjistrim në lartësi, Sedilie e shoferit me regjistrim në lartësi, Dritare elektrike para dhe pas,  Pasqyrat e jashtme me regjistrim elektrik, Sedilet e pasme me palosje, Fenerët e pare me funksion “Follow me home”, Sirtari në kroskot me ftohje, mbyllje qendrore me telekomandë, Mbështetëse koke me regjistrim, Mbajtëse syzash, burim energjie 12 Volt para dhe pas, Ndriçim zona bagazhit, Mbajtëse shishe 1 litër në të gjitha dyert, Hapje e bagazhit nga brenda mjetit dhe telekomandë, Mbulesë bagazhi, Ndriçimi brendshëm LED, ndriçim pragu në të gjitha dyert, Teknologjia: Sistem Multimedia 7 Inch, me ekran me prekje, Navigator, Sistem informacion shoferi të inkorporuar, Bluetooth,Llidhje telefoni me systemin Audio, Komandim lidhje telefoni nga timoni, USB, AUX, 4 Autoparlantë dhe 2 tweeters, Komandim i telefonit dhe sistemit audio naga Timoni, Immobilieser, Fenerë mjegulle para, Fenerët e pare me regjistrim në lartësi, Pasqyra e brendëshme me funksion Ditë/ Natë, Hyrje dhe ndezje pa çelës, Ndezje me buton, Stili; Disqe Alumini 15”, Dyert të veshura me stof, Sedilie të veshura me stof, Para / prapakolp në ngjyrn e makinës, Krah aerodinamik në tavan pas, Shina bagazhi në tavan, Pasqyrat e jashtme me sinjale anësore dhe në ngjyrën  e makinës, Dekoracion i jashtëm anësor mrojtës në harqet e rrotave, Dorezat në ngjyrën e trupit të makinës, Rrotë reserve e plotë, Tapete,

Opsionale të përfshira: Mbështetëse krahu, Deflektorë ajri në dritare, panel i kromuar dera e pasme, panele inox në prah para dhe pas me logo modeli, Shirita amësorë mbrojtës me mbishkrim KUV100.

Makina ka bërë rreth 18,000 Kilometra dhe ndodhet në gjendje optimale. Garancia 3 vjet ose 100 000 km, çfarë të plotësohet më parë (nga data e regjistrimit të parë). Financimi mundësohet me 20% të vlerës parapagim dhe 197 €/ Muaj për 5 vjet.
Në çmim perfshihet Tvsh. Oferta është e kufizuar dhe e përkohshme.