Mahindra KUV 100 K8

                           

Të dhënat kryesore

 • Marka
  Mahindra
 • Modeli
  KUV 100
 • Çmimi
  Na kontaktoni
 • Financimi
  Fillon nga 15% parapagim/ deri në 5 vjet
 • Garanci
  3 vjet ose 100 000 km.
 • Motori
  1.2 Benzinë
 • Kategoria
  SUV
 • Tërheqja
  2 rrotat e para
 • Ngjyra brenda
  e zezë
 • Dyer
  5 Dyer
 • Karburanti
  Benzinë
 • Fuqia
  87 KF
 • Gjendja
  E Re

Përshkrimi

Specifikime teknike kryesore
Motor 1.2 MPFi/ 87 kf, Euro 6, Karburanti Benzinë, Konsumi Mesatar 6.5L/100 km, Përmasat e jashtme mm. (gjatësi/ gjerësi/ lartësi) 3700/ 1855/ 1645

Opsione kryesore
Siguria: Airbag ballorë (Shoferi & pasagjeri), ESP + TCS + HHC (Asistencë në ngjitje), HDC (asistencë në zbritje) ABS me EBD (Shpërnderje elektronike e fuqisë së frenimit), Kolona e timonit me palosje,  Dyert e pasme me funkson sigurie për fëmijët, Mbyllje automatike e dyerve me sensor shpejtësie, Sinjal emergjence automatik (frenim paniku dhe hapje e kofanos së motorit, Rripat e sigurisë me regjistrim në lartësi (të parët), lajmërim për hapjen e dyerve të para, Panele sigurie anësore, fshirëse dhe tharëse xhami pas, Alarm, fiksime ISOFIX për ulëse fëmijësh në sediljet e pasme, Sensorë parkimi pas. Komforti: Ajër i kondicionuar,  Sistem drejtimi elektrik, Timoni me regjistrim në lartësi, Sedilja e shoferit me regjistrim në lartësi, Dritare elektrike para dhe pas,  Pasqyrat e jashtme me regjistrim elektrik, Sediljet e pasme me palosje, Fenerët e pare me funksion “Follow me home”, Sirtari në kroskot me ftohje, mbyllje qendrore me telekomandë, Mbështetëse koke me regjistrim, Mbajtëse syzesh, burim energjie 12 Volt para dhe pas, Ndriçim ne zonen e bagazhit, Mbajtëse shishe 1 litër në të gjitha dyert, Hapje e bagazhit nga brenda mjetit dhe telekomandë, Mbulesë bagazhi, Ndriçim i brendshëm LED, Ndriçim pragu në të gjitha dyert. Teknologjia: Sistem Multimedia 7 Inch, me ekran me prekje, Navigator, Sistem informacioni per shoferin i inkorporuar, Bluetooth, Llidhje telefoni me systemin Audio, Komandim lidhje telefoni nga timoni, USB, AUX, 4 Autoparlantë dhe 2 tweeters, Komandim i telefonit dhe sistemit audio naga Timoni, Immobilieser, Fenerë mjegulle para, Fenerët e pare me regjistrim në lartësi, Pasqyra e brendshme me funksion Ditë/ Natë, Hyrje dhe ndezje pa çelës, Ndezje me buton, Stili: Disqe Alumini 15”, Dyert të veshura me stof, Sedilje të veshura me stof, Para / prapakolp në ngjyren e makinës, Krah aerodinamik në tavan pas, Shina bagazhi në tavan, Pasqyrat e jashtme me sinjale anësore dhe në ngjyrën  e makinës, Dekoracion i jashtëm anësor mrojtës në harqet e rrotave, Dorezat në ngjyrën e trupit të makinës, Rrotë reserve e plotë, Tapete, etj.