Kia Opirus 3.5 V6 EX

                           

Të dhënat kryesore

 • Marka
  Kia
 • Modeli
  Opirus
 • Çmimi
  Na kontaktoni
 • Motori
  3.5 V6
 • Viti
  2006
 • Kategoria
  Sedan
 • Ngjyra
  E Zeze
 • Dyer
  5 Dyer
 • Karburanti
  LPG Gas
 • Fuqia
  220 KF
 • Gjendja
  E Përdorur
 • Disponueshmëria
  Në gjëndje

Përshkrimi

Full Opsion. Makina si e re me vetem 35,000 mije kilometra. Përdorur dhe mirmbajtur nga koncensionari. Me impiant cilësor gazi. Cmimi i ri 36000 Euro.