Kia Carens 2.0 CRDi EX Plus

                           

Të dhënat kryesore

 • Marka
  Kia
 • Modeli
  Carens
 • Çmimi
  € 25.900
 • Ofertë e përkohshme
  13.900
 • Financimi
  Kredi
 • Motori
  2.0 CRDI
 • Viti
  2009
 • Kategoria
  MPV
 • Ngjyra
  Gri Metalike
 • Dyer
  5 Dyer
 • Karburanti
  Diesel
 • Fuqia
  140 KF
 • Gjendja
  E Re
 • Disponueshmëria
  Në gjendje
 • Kilometrat
  23,000

Përshkrimi

Kambio automatike, 6 Airbag, ESP, TCS, ABS, EBD, Klimatizator, Radio CD MP3 USB AUX me 4 autoparlante dhe 2 tweeter, Timon i regjistrueshem, Mbyllje qendrore me pult, Immobilieser, Sedilje veshje tekstili, Sediljet e pasme me palosje,  Dritare elektrike, Xhama te tonuar, i pari solar, Xham i pasem me ngrohje dhe fshirje, Pasqyra me komandim dhe palosje elektrike, Pakete pjesesh te kromuara (doreza te jashtme, listel anesor dhe pragu i dyerve), Trip kompiuter dhe ore digitale, Fener mjegulle, Sensor parkimi, Shina mbajtese bagazhi mbi tavan, Disqe alumini 16’’, Ngjyre metalizate, Pritese balte, Kit reparim gome,

Garancia 2 vjet ose 100 000 km. Çfare te plotesohet me pare.

Makina është në gjendje teknike dhe të përgjithshme si e re dhe ka bërë rreth 23 mijë km., është gjendje dhe mund të lëvrohet menjëherë.