GAZ GAZelle NN Van LWB A31R32

                           

Të dhënat kryesore

 • Marka
  GAZ
 • Modeli
  GAZelle NN A31R32
 • Çmimi
  Na kontaktoni
 • Garanci
  3 Vjet ose 150,000 km
 • Motori
  2.0 TDi VW / 2.8 TD
 • Viti
  2022
 • Kategoria
  Fugon
 • Tërheqja
  2 rrotat pas
 • Ngjyra
  e bardhë
 • Ngjyra brenda
  E Zezë/ Gri
 • Dyer
  5 Dyer
 • Karburanti
  Diesel
 • Fuqia
  136 KF
 • Gjendja
  E Re
 • Disponueshmëria
  Gjëndje

Përshkrimi

Specifikime teknike kryesore
Përmasat e jashtme (gjatësi/gjerësi/lartësi) 6207 mm/ 2068 mm/ 2753 mm, Pesha maksimale 3500 Kg. Volumi ngarkesës 13.5 m3

Opsione dhe të dhëna kryesore
Të përgjithshme/ Siguria: Kambio manuale me 6 marrshe, ABS, Airbag shoferi, Rripat e sigurise me pretensionues dhe limitues force, Mbyllje qëndrore kabina. Komoditeti/ Interieri: Ajër i kondicionuar, Sistem drejtimi hidraulik me konstruksion sigurie, Timon me regjistrim në lartësi, Levë marrshesh në kroskot, Dritare elektrike, Paqyra elektrike, Pasqyra të jashtëme me ngrohje, Sistem Audio me ekran 2 DIN 7 inch me prekje, Lidhje elefoni, USB, Tavëll/ Mbajtëse mbeturinash, Burim energjie 12 volt, Sirtari në kroskot Ndriçim automatik, ndriçim dite automatik DRL, Ndriçimi para me regjistrimnë lartësi, Ndriçimi brendshëm me regjistrim intensiteti, Comnputer bordi, Mbajtëse shishesh x 4, Mbajtëse gotash x 3,Tapiceria e brendëshme Standart, Pritse dielli, Ndriçim harte LED shoferi dhe pasagjeri, Hapsira të ndryshme mbajtje sendesh, telefoni dhe dokumentash A4, Ndezje duhani, Sedilie e shoferit ‘Luxury’me regjistrim në lartësi, kënd dhe distancë dhe mbështëse krahu, Mbëshetëse krahu për sedilien e mesit, Hapsirë për vegla në pjesën poshtë këmbëve, vegla për ndërrim gome, Rrotë rezervë e plotë montuar në hapsirën e ngarkesës, Veshje anësore e pjesës së ngarkesës Xhepa anësorë në dyer, Konsole brendëshme në tavan, Eksterieri: Fenerë projektorë LED, Fenerë mjegulle para LED, Pritëse balte para dhe pas, Parakolp ngyrë gri e palyer, Grilë motori ngjyrën e zezë e palyer me dekoracion të kromuar, Pasqyra të jashtme elektrike dhe me ngrohje, Xhama të tonuar absorbues nxehtësie, Prag anësor në ngjyrën e trupit të makinës me panel gome, Disqe çeliku me kapak me goma 185/75R16C M+S, Rrotë rezervë e plotë.