GAZ GAZelle NEXT Mikrobus

                           

Të dhënat kryesore

 • Marka
  GAZ
 • Modeli
  GAZelle NEXT Mikrobus
 • Çmimi
  Na kontaktoni
 • Garanci
  3 Vjet ose 150,000 km
 • Kategoria
  Mikrobus
 • Tërheqja
  2 rrotat prapa
 • Ngjyra
  E Bardhë
 • Ngjyra brenda
  Gri
 • Dyer
  5 Dyer
 • Gjendja
  E Re

Përshkrimi

Specifikime teknike kryesore
Përmasat e jashtme (gjatësi/gjerësi/lartësi) 6430 mm/ 2268 mm/ 2860 mm

Opsione dhe të dhëna kryesore
Të përgjithshme/ Siguria: Kambio manuale, ABS, Rripat e sigurise para me pretensionues dhe limitues force, Mbyllje qëndrore, Komoditeti/ Interieri: Ajër i kondicionuar, Sistem drejtimi hidraulik dhe konstruksion sigurie në rast përplasje, Timon me regjistrim në lartësi, Levë marrshesh “Joystick” pranë timonit, Dritare elektrike, Paqyra elektrike, Pasqyra të jashtëme me ngrohje, Sistem Audio me ekran 2 DIN 7 inch me prekje, Lidhje elefoni, USB, Tavëll/ Mbajtëse mbeturinash, Burim energjie 12 volt, Sirtari në kroskot Ndriçim automatik, ndriçim dite automatik DRL, Ndriçimi para me regjistrimnë lartësi, Ndriçimi brendshëm me regjistrim intensiteti, Comnputer bordi, Mbajtëse shishesh x 4, Mbajtëse gotash x 3,Tapiceria e brendëshme Standart, Pritse dielli, Ndriçim harte LED shoferi dhe pasagjeri, Hapsira të ndryshme mbajtje sendesh, telefoni dhe dokumentash A4, Ndezje duhani, Sedilie e shoferit ‘Luxury’me regjistrim në lartësi, kënd dhe distancë dhe mbështëse krahu, Hapsirë për vegla në pjesën poshtë këmbëve, vegla për ndërrim gome, Prag me dalje automatike në hyrje dera anësore, Xhepa anësorë në dyer, Konsole brendëshme në tavan, Eksterieri: Fenerë mjegulle para, Pritëse balte para dhe pas, Parakolp ngyrë gri e errët, Grilë motori ngjyrë e zezë, Pasqyra të jashtme elektrike dhe me ngrohje, Xhama të tonuar absorbues nxehtësie, Prag anësor në ngjyrën e trupit të makinës me panel gome, Disqe çeliku me kapak me goma 185/75R16C M+S, Rrotë rezervë e plotë.