GAZ GAZelle NEXT A22R32

                           

Të dhënat kryesore

 • Marka
  GAZ
 • Modeli
  GAZelle NEXT A22R32
 • Çmimi
  Na kontaktoni
 • Garanci
  3 Vjet ose 150,000 km
 • Kategoria
  Kamionçinë
 • Tërheqja
  2 rrotat prapa
 • Ngjyra
  e bardhë
 • Ngjyra brenda
  Gri
 • Dyer
  3 Dyer
 • Gjendja
  E Re
 • Disponueshmëria
  Në gjendje

Përshkrimi

Specifikime teknike kryesore
Përmasat e jashtme (gjatësi/gjerësi/lartësi) 6600 mm/ 2068 mm/ 2140 mm, Pesha maksimale e lejuar 3500 Kg.

Opsione dhe të dhëna kryesore
Të përgjithshme/ Siguria: Kambio manuale, ABS, Rripat e sigurise para me pretensionues dhe limitues force, Mbyllje qendrore. Komoditeti/ Interieri: Ajër i kondicionuar, Sistem drejtimi hidraulik dhe konstruksion sigurie në rast përplasje, Timon me regjistrim në lartësi, Levë marrshesh pranë timonit, Dritare elektrike, dritare në tavan, Paqyra elektrike, Pasqyra të jashtme me ngrohje, Sistem Audio me ekran 2 DIN 7 inch me prekje, Lidhje telefoni, USB, Tavëll / Mbajtëse mbeturinash e lëvizëshme, Burim energjie 12 volt, Sirtar në kroskot ndriçim dite DRL, Ndriçimi para me regjistrim në lartësi, Ndriçimi i brendshëm me regjistrim intensiteti, Kompiuter bordi, Mbajtëse shishesh x 4, Mbajtëse gotash x 3, Tapiceria e brendshme Standard, Pritse dielli, Ndriçim harte LED shoferi dhe pasagjeri, Hapësira të ndryshme mbajtje sendesh, telefoni dhe dokumentash A4, Ndezje duhani, Sedilje e shoferit ‘Luxury’ me regjistrim në lartësi, kënd e distancë dhe mbështëse krahu, Mbëshetëse krahu për sedilien e mesit, Hapësirë për vegla në pjesën poshtë këmbëve, Vegla për ndërrim gome, Rrotë rezervë e plotë, Xhepa anësorë në dyer, Konsole brendshme në tavan. Eksterieri: Fenerë mjegulle para, Pritëse balte para dhe pas, Parakolp ngyrë gri e palyer, Grilë motori ngjyrën e zezë e palyer, Pasqyra të jashtme elektrike dhe me ngrohje, Xhama të tonuar absorbues nxehtësie, Prag anësor në ngjyrën e trupit të makinës me panel gome, Disqe çeliku me kapak me goma 185/75R16C M+S, Rrotë rezervë e plotë.