GAZ GAZelle NEXT A21R22 Frigoriferike

                           

Të dhënat kryesore

 • Marka
  GAZ
 • Modeli
  GAZelle NEXT A21R22 Frigoriferike
 • Çmimi
  Na kontaktoni
 • Financimi
  Fillon nga 20% parapagim / deri në 5 vjet
 • Garanci
  3 Vjet ose 150,000 km
 • Kategoria
  Kamionçinë frigoriferike
 • Tërheqja
  2 rrotat prapa
 • Ngjyra
  E Bardhë
 • Ngjyra brenda
  Gri
 • Dyer
  2 Dyer
 • Gjendja
  E Re

Përshkrimi

Specifikime teknike kryesore
Përmasat e jashtme (gjatësi/gjerësi/lartësi) 5590 mm/ 2068 mm/ 2753 mm, Pesha maksimale 3500 Kg. Volumi ngarkesës 10.3 m3

Opsione dhe të dhëna Kryesore
Siguria / të përgjithshme: Vende ulje 3, Kambio manuale me 5 marshe, ABS, Rripat e sigurisë me pretensionues dhe limitues force. Komoditeti / Interieri: Sistem drejtimi hidraulik, Timon me regjistrim në lartësi dhe konstruksion sigurie / kolapsi, Levë marshesh dhe instalim në qendër të kroskotit, Dritare elektrike, Pasqyra të jashme me regjistrim elektrik dhe me ngrohje, Sistem audio me ekran 2 DIN (7 inch) me lidhje telefoni dhe USB, Tavëll / Mbajtëse mbeturinash, Burim energjie 12 volt, Sirtar i dyfishtë në kroskot, Ndriçim drite DRL konvencional, Ndriçimi para me regjistrim në lartësi, Ndriçimi i brendshëm me regjistrim intensiteti, Kompjuter bordi, Mbajtëse shishesh x 4, Mbajtëse gotash x 3, Tapiceria e brendshme Standard, Pritëse dielli, Ndriçim harte LED shoferi dhe pasagjeri, Hapësira të ndryshme mbajtëse sendesh, telefoni dhe dokumentesh A4 mbi panelin e kroskotit, Ndezje duhani, Sedilja e shoferit ‘Luxury’ me ngrohje, regjistrim në lartësi, kënd dhe distancë, Mbështetëse krahu me regjistrim në lartësi, Mbështetëse krahu për sediljen e mesit, Hapësirë për vegla në dysheme, në pjesën poshtë këmbëve, Vegla për ndërrim rrote rezervë, Xhepa anësorë në dyer, Konsolë e brendshme në tavan. Eksterieri: Fenerë mjegulle para, Pritëse balte para dhe pas, Parakolp ngjyrë gri natyrale, Grilë motori ngjyrë e zezë natyrale, Xhama të tonuar absorbues nxehtësie, Prag anësor në ngjyrën e trupit të makinës me panel gome, Disqe çeliku me kapak me goma 185/75R 16C M+S, Rrotë rezervë e plotë, Karroceri me panele metalike dhe shtresë rezistente ndaj ujit dhe ngricës, Trupi metalik tërësisht i glavanizuar. Sistemi frigoriferik dhe izolimi termik i hapësirës së ngarkesës: Kontenier izotermik tip sandwich PPU, pa kornizë, me dy dyer në pjesën e pasme, me trashësi izolimi 80 mm, panele të brendshme metalike çelik i galvanizuar, panele të jashtme alumini, me sistem frigoriferik të markës Zanotti, (+5; -20 gradë) me dimensione të jashtme 3100x2100x2000.