FOTON TUNLAND G7

                           

Të dhënat kryesore

 • Marka
  FOTON
 • Modeli
  TUNLAND G7
 • Çmimi
  € 27.900 euro
 • Financimi
  Fillon nga 20% parapagim / deri në 5 vjet
 • Garanci
  3 Vjet ose 100.000 km
 • Motori
  2.0
 • Viti
  2023
 • Kategoria
  Pick Up
 • Tërheqja
  4X4
 • Ngjyra
  e bardhe
 • Ngjyra brenda
  e Zezë
 • Dyer
  4
 • Karburanti
  Naftë
 • Fuqia
  160
 • Gjendja
  E Re
 • Disponueshmëria
  Gjëndje
 • Kilometrat
  E Re

Përshkrimi

Specifikime teknike kryesore
Motor 2.0 L / 160 kf, Karburanti naftë, Konsumi i kombinuar 7.6 L / 100 km, Shpejtësia maksimale 160 km. Përmasat e jashtme (gjatësi/ gjerësi/ lartësi) 5,340 mm / 1,940 mm / 1,870 mm, Distanca aksiale 3,110 mm.

Opsione dhe të dhëna Kryesore
Siguria / të përgjithshme: Kambio manuale me 6 marshe, Airbag ballorë, anësor dhe perde për pasagjerët e pasmë, ABS, EBD (sistemet e shpërndarjes së forcës së frenave), VDC (Programi i sistemit elektronik), TPMS (kontrolli i presionit të ajrit në goma), TCS (Funksionimi i sistemit të kontrollit të tërheqjes), HHC (Kontrolli i mbajtjes në kodër), HDC (Asistencë në zbritje), Zhbllokim automatik në rast zjarri, Përparësi frenimi (BOS), Cruise Control (komandim shpejtësie), FCW (Paralajmërim i përplasjes përpara), Asistencë për sigurinë e këmbësorëve, Regjistrues udhëtimi (me kartë), HBB/BLF/HBA (Sistem frenimi hidraulik, Rripat e sigurimit: Para 3 pika me Pretensioner me kujtues për shoferin; Pas 3 Rripa sigurie me 2 pika me Pretensioner me kujtues, Dritare elektrike para dhe pas, Immobiliser, Sistem alarmi, Mbyllje qendrore me komandim në distancë me telekomandë, Pilot automatik, Mbyllje automatike, Timon lëkure, Streha dielli me pasqyra për shoferin dhe pasagjerin e parë, Siguresë fëmijësh e dyerve, Dritë në kroskot, Dritë e brendshme, Hyrje pa çelës, Start&Stop, Sistem drejtimi hidraulik. Komoditeti / Interieri: Kondicioner automatik, Ajër i kondicionuar në rreshtin e dytë të sediljeve, Sistem PM2.5, Sedilje lëkure, Me lidhje Bluetooth, kthimi i faqes së ekranit, kontrolli i vozitjes, limitator shpejtësie, Sedilje lëkure, Sediljet e para me ngrohje, Sedilja e shoferit me regjistrim elektrik me 6 drejtime, Sedilja e pasagjerit me regjistrim manual në 4 drejtime, Mbështetëset e kokës me komandim, Hapësira ruajtëse sendesh, Xhepa anësorë në dyer, Ndezëse cigaresh, Fenerë projektorë, të regjistrueshëm në lartësi, fikje me vonesë, Fener mjegulle para, Dritat e ditës LED, Kamera 360° + ekran Welcome light (10 inch) , Pasqyrat e jashtme me regjistrim elektrik dhe ngrohje, Xhami i pasëm me ngrohje. Dritë në dysheme. Teknologjia: Ekran me ngjyra 7 inch, Bluetooth, Portë USB, Kamer para, Sensorë parkimi para, Radarë para dhe pas, 6 altoparlantë. Stili: Mjet sportiv, Disqe alumini 18’ me goma 265/60R18, Pritëse balte, Veshja e fenerëve të mjegullës e kromuar, Pasqyrat e jashtme në ngjyrë gri me shkëlqim, Rrote rezervë, Kit riparimi gomash, Xham në tavan, etj.

Garancia e automjetit 3 vjet ose 100.000 km. Çfarë të plotësohet më parë.