DONGFENG NAMI BOX

                           

Të dhënat kryesore

 • Marka
  DONGFENG
 • Modeli
  NAMI BOX
 • Çmimi
  € 16,900 EURO
 • Financimi
  Fillon nga 0% parapagim / deri në 5 vjet
 • Garanci
  3 Vjet ose 100.000 km
 • Motori
  Elektrk
 • Viti
  2023
 • Kategoria
  SUV
 • Tërheqja
  Rrotat e para
 • Ngjyra
  E Bardhë
 • Ngjyra brenda
  Kafe
 • Dyer
  5
 • Karburanti
  Elektrik
 • Fuqia
  45 Kf
 • Gjendja
  E Re
 • Disponueshmëria
  Gjendje

Përshkrimi

Specifikime teknike kryesore
Motor elektrik 45 kf, Konsum i kombinuar 9.6 Kwh /100 km, Shpejtësia maksimale 100 km/o. Përmasat e jashtme (gjatësi/gjerësi/lartësi) 3732 mm/ 1579 mm/ 1515 mm, Autonomia 351 km.

Opsione dhe të dhëna Kryesore
ABS anti-lock, EBD/CBC (Shpërndarja e forcës së frenave), TPMS (Kontrolli i presionit të ajrit në goma). Karikimi i ngadaltë 4 orë, Karikimi i shpejtë 0.5 orë, Kapaciteti i karikimit të shpejtë (80 %). Fuqia maksimale e baterisë 33 Kw, Kapaciteti i baterisë 27.2 Kwh. Ajër i kondicionuar, Airbag, Mbyllje qendrore me komandim në distancë, Sistem sigurie. Sistem drejtimi elektrik, Sistemi i rikuperimit të energjisë së frenave, Tingull paralajmërues në ngarje me shpejtësi të ulët, Sedilja e shoferit dhe e pasagjerit me regjistrim në lartësi, Vend për sedilje fëmjësh në pjesën e pasme, Sediljet gjysmë lëkure. Paneli i instrumenteve full LCD, Ekran 7 inch me ngjyra, Bluetooth/car phone, Portë USB Type-C, 2 altoparlantë, Sensorë parkimi pas, Kamera pas. Pasqyra të jashtme me regjistrim elektrik, Fenerë halogen të regjistrueshëm në lartësi, DRL (ndriçim dite), Dritare elektrike para dhe pas, Fenerë mjegulle para, Shina bagazhi në tavan, Disqe alumini 14″ me goma 165/70 R 14.
Garancia e automjetit 3 vjet ose 100.000 km. Cila të plotësohet me parë.