DONGFENG FUKANG ES 600

                           

Të dhënat kryesore

 • Marka
  DONGFENG FUKANG
 • Modeli
  ES 600
 • Çmimi
  € 28,000 EURO
 • Ofertë e përkohshme
  27,900 EURO
 • Financimi
  Fillon nga 0% parapagim / deri në 5 vjet
 • Garanci
  3 Vjet ose 100.000 km
 • Motori
  Elektrik
 • Viti
  2022
 • Kategoria
  Sedan
 • Tërheqja
  Rrotat e para
 • Ngjyra
  E Bardhë
 • Ngjyra brenda
  e zezë
 • Dyer
  4
 • Karburanti
  Elektrik
 • Fuqia
  110 KW
 • Gjendja
  E Re
 • Disponueshmëria
  Gjendje

Përshkrimi

Specifikime teknike kryesore
Motor elektrik 110 KW, Konsumi i kombinuar 12.2 Kwh / 100 km, Fuqia max. 110 Kwh, Kapaciteti i baterisë 53.59 kwh, Shpejtësia max. 140 km/o. Përmasat e jashtme (gjatësi/ gjerësi/ lartësi) 4750 mm / 1820 mm / 1518 mm, Autonomi 430 km.

Opsione dhe të dhëna Kryesore
Siguria / të përgjithshme: Kambio automatike CVT, Karikim i shpejtë 0.6 orë (30%-80%), Karikim i ngadaltë 9-10 orë (0-100 %), Sistemi i rikuperimit të energjisë, Sistemi i kontrollit të temperaturës së baterisë, ABS, EBD (sistemi i shperndarjes së forcës së frenave), BA (Brake Assist), TCS (Funksionimi i sistemit të kontrollit të tërheqjes), Sistem akustik për paralajmërimin e automjeteve, TPMS (Kontrolli i presionit të ajrit në goma), Frena parkimi elektrike, Airbag për shoferin dhe për pasagjerin, Sistem ISOFIX për vendosjen e sediljeve për fëmijë, Dyert e pasme me siguri fëmijësh, Levë marshi elektrike. Komoditeti / Interieri: Rripat e sigurimit përpara me Pretensioner dhe kujtues, Sedilja e shoferit me regjistrim në 6 drejtime, Sedilja e pasagjerit me regjistrim në 4 drejtime, Sediljet e para dhe të pasme me mbështetëse koke të regjistrueshme në lartësi, Mbështetëse krahu në pjesën e përparme, Mbyllje hermetike e xhamave rezistente ndaj lagështirës, Timon shumëfunksional me veshje lëkure, me regjistrim në lartësi, Ndriçim para dhe në rreshtin e dytë të sediljeve, Ndriçim në bagazh, Dritare elektrike para dhe pas. Eksterieri: Pasqyrat e jashtme me regjistrim elektrik dhe me ngrohje, Hapje në distancë, Fenerë mjegulle pas, Xhami i pasëm me errësim, Paralajmërim me bip nëse fenerët nuk fiken. Teknologjia / Aksesorë: Kompjuter bordi LCD me ngjyra, Ekran vertikal HD 9.7’’, 4 radarë, Kamera  pas 180°, Navigim AMAP, Dëfrim online, 4G+WIFI, 6 altoparlantë, Radio, Portë USB dhe AUX, Disqe alumini 17” me goma 215/50 R17, Kit riparimi gome, etj.

Garancia e automjetit 3 vjet ose 100.000 km. Cila të plotësohet me parë.