DONGFENG FUKANG E -ELYSE

                           

Të dhënat kryesore

 • Marka
  DONGFENG FUKANG
 • Modeli
  E -ELYSE
 • Çmimi
  € 25,900
 • Ofertë e përkohshme
  23,900
 • Financimi
  Fillon nga 0% parapagim / deri në 5 vjet
 • Garanci
  3 Vjet ose 100.000 km
 • Motori
  Elektrik
 • Viti
  2022
 • Kategoria
  Sedan
 • Tërheqja
  Rrotat e para
 • Ngjyra
  E Bardhë
 • Dyer
  4
 • Karburanti
  Elektrik
 • Fuqia
  60 Kw
 • Gjendja
  E Re
 • Disponueshmëria
  Gjendje

Përshkrimi

Specifikime teknike kryesore
Motor elektrik, Konsumi i kombinuar 11.5 Kwh /100 km, Kapaciteti i baterisë 30.7 Kwh, Shpejtësia maksimale 100 km/h. Përmasat e jashtme (gjatësi/gjerësi/lartësi) 4427 mm/ 1748 mm/ 1476 mm, Autonomia 300 km.

Opsione dhe të dhëna Kryesore
Kambio automatike, ABS, EBD (sistemet e shperndarjes së forcës së frenave), CBC, BA, EBA, BAS (Break Assist), TPMS (Kontrolli i presionit të ajrit në goma), Karikimi i shpejtë (0.5 o), kapaciteti i karikimit të shpejtë (80 %), Karikimi i ngadaltë (10 o), Sistem ventilimi për baterinë. Airbag i shoferit, Ajër i kondicionuar, Mbyllje qendrore me komandim në distancë. Kujtesë për vendosjen e rripit të sigurimit, Sistem drejtimi elektrik, Timon me regjistrim manual. Dritare elektrike para dhe pas, Pasqyra me regjistrim elektrik me ngrohje. Fenerë mjegulle para, Fenerë halogjenë me regjistrim në lartësi. Sedilie me veshje stofi, 5 vende ulje, Hapje bagazhi elektrike. 2 altoparlantë, Disqe çeliku 15″ me kapak, Goma 185/ 65 R 15
Garancia e automjetit 3 vjet ose 100.000 km. Cila të plotësohet me parë.