DFSK FENGON 600 1.5 TGDI AT M3, 6S

                           

Të dhënat kryesore

 • Marka
  DFSK
 • Modeli
  FENGON 600
 • Çmimi
  € 28,900
 • Financimi
  Fillon nga 20% parapagim / deri në 5 vjet
 • Garanci
  7 Vjet ose 150.000 km
 • Motori
  1.5 TGDI
 • Viti
  2023
 • Kategoria
  SUV
 • Tërheqja
  Rrotat e para
 • Ngjyra
  Gri
 • Ngjyra brenda
  E zezë
 • Dyer
  5
 • Karburanti
  Benzinë
 • Gjendja
  E Re
 • Disponueshmëria
  Gjendje

Përshkrimi

Specifikime teknike kryesore
Motor 1.5 L / 180 kf, Karburanti Benzinë, Konsumi i kombinuar 6.8 L / 100 km, Shpejtësia max. 185 km.o Përmasat e jashtme (gjatësi/ gjerësi/ lartësi) 4720mm / 1865 mm / 1710 mm. Pesha bosh 1680 kg.

Opsione dhe të dhëna Kryesore
Siguria / të përgjithshme: Kambio automatike me 6 marshe, 6 vende ulje, Airbag ballorë dhe anësorë sediljet e para, ESP/ ESC (kontrolli i stabilitetit elektronik), ABS, EBD (sistemet e shpërndarjes së forcës së frenave), TPMS (kontrolli i presionit të ajrit në goma), HAC (Kontrolli i ndihmës për nisjen në kodër), HDC (asistencë në zbritje), ASR/ECS/TEC, EDR (regjistrim i udhetimit, me kartë), Hyrje dhe ndezje pa çelës PEPS (Passive entry passive start), Radar parkimi para dhe pas, Parkim panoramik, Alarm i frenimit emergjent, BSD (sistemi i zbulimit të zonave të verbëra), Frena dore elektronike, Sistemi ISOFIX për vendosjen e sediljeve për fëmijë, Rripat e sigurimit: Para dhe pas 3 pika me Pretensioner, regjistrim në lartësi, limitues force dhe kujtues, Fshirëse xhami para automatike, Sensorë parkimi para dhe pas, Immobiliser, Sistem alarmi, Hapje elektrike e bagazhit. Komoditeti / Interieri: Klimatizator automatik, Sedilje lëkure, Sedilja e shoferit me regjistrim elektrik në 6 drejtime, Sedilja e pasagjerit me regjistrim elektrik në 4 drejtime, Sediljet e pasme me regjistrim në 8 drejtime, Mbështetëset e kokës me regjistrim në lartësi, Ndriçim i brendshëm qendror, Timon shumëfunksional, Hapësirë për mbajtjen e sendeve, Pilot automatik, Fenerë LED, automatik, të regjistrueshëm në lartësi, Stopët e pasëm LED (kombinuar me shirita drite), Dritat e ditës LED, Ndriçim bagazhi, Fener mjegulle pas, Pasqyrat e jashtme me ngrohje dhe të palosshme elektrikisht, Xhami i pasëm me ngrohje. Teknologjia: Ekran me prekje 12.3 inch, Panel instrumentsh 7 inch LCD, USB, Burim energjie 12 volt, GPS, 4 altoparlantë para dhe 2 pas + power amplifier + subwoofer. Stili: Disqe Alumini dyngjyrëshe 19”, me goma 235/50 R19, Grila e përparme e zezë me shkëlqim, Shina tavani, Tavan panoramik etj.

Garancia e automjetit 7 vjet ose 150.000 km e përshkallëzuar. Çfarë të plotësohet më parë.