DFSK 580 1.5 CVT 7S

                           

Të dhënat kryesore

 • Marka
  DFSK
 • Modeli
  DFSK 580
 • Çmimi
  € 27,900 EURO
 • Ofertë e përkohshme
  25,500 EURO
 • Financimi
  Fillon nga 20% parapagim / deri në 5 vjet
 • Garanci
  7 Vjet ose 150.000 km
 • Motori
  1.5 TGDI / 148 kf.
 • Viti
  2024
 • Kategoria
  SUV
 • Tërheqja
  Rrotat e para
 • Ngjyra
  E Zezë
 • Ngjyra brenda
  E Zezë
 • Dyer
  5
 • Karburanti
  Benzinë
 • Fuqia
  148 kf.
 • Gjendja
  E Re
 • Disponueshmëria
  Gjendje

Përshkrimi

Specifikime teknike kryesore
Motor 1.5 L / 148 kf, Karburanti Benzinë, Konsumi mesatar 7.4 L / 100 km, Shpejtësia max. 180 km/o.
Përmasat e jashtme (gjatësi/ gjerësi/ lartësi) 4680 mm / 1845 mm / 1715 mm. Pesha bosh 1510 kg.

Opsione dhe të dhëna Kryesore
Siguria / të përgjithshme: Kambio automatike CVT, 6+1 vende ulje, Airbag ballorë dhe anësor, ESP/ESC (kontrolli i stabilitetit elektronik), ABS, EBD (sistemet e shpërndarjes së forcës së frenave), EBA/BAS/BA/EVA, TPMS (kontrolli i presionit të ajrit në goma), ASR/TCS/TRC/ATC, Frena dore elektrike, Sistemi ISOFIX për vendosjen e sediljeve për fëmijë, Dyert me siguri fëmijësh, Rripat e sigurimit: Para 3 pika me Pretensioner, të fiksuara në sedilje dhe kujtues për shoferin, Sensorë parkimi para dhe pas, Dritare elektrike para dhe pas, Immobiliser, Mbyllje qëndrore me komandim në distancë, Hyrje dhe ndezje pa çelës PEPS (Passive entry passive start), Sistem alarmi. Komoditeti / Interieri: Ajër i kondicionuar HVAC me ventilim para dhe pas, Sedilje me veshje lekure, Sedilja e shoferit me regjistrim në 6 drejtime, Sedilja e pasagjerit me regjistrim në 4 drejtime, Mbështetëse koke me regjistrim në lartësi, Sediljet e pasme me palosje (4/6), Ndriçim i brendshëm qendror, Ndriçim në rreshtin e dytë të sediljeve dhe pas, Timon shumëfunksional me regjistrim në lartësi, veshur me lekurë, Ngjyra e interierit e zezë (Nissan Black), Leva e marsheve e veshur me lekurë, Mbajtëse gotash, Tavëll, Ndezje duhani, Hapësira ruajtëse për sendet, Burim energjie 12 volt, Pasqyrat e jashtme me ngjyrën e trupit, me regjistrim elektrik, me ngrohje, me palosje automatike dhe kamer parkimi panoramike, Fenerët e parë projektor, me regjistrim në lartësi, me fikje me vonesë, Radar pas, ndriçim frenimi LED, Fener mjegulle para, Ndriçim dite LED. Teknologjia: Ekran me prekje 9 inch, HD (telefon Bluetooth + radio FM / AM ESC, portë USB, portë AUX, navigimi GPS, riprodhim audio dhe video, lidhje me celular), Bori me 2 tone. Stili: Disqe Alumini 17”, me goma 225/60 R17, veshja e rrotave rezistente ndaj zhurmave, Spoiler, Xhami i pasem me ngrohje, Dorezat e jashtme të derës të kromuara, Grila e motorit në ngjyrë të zezë me shirita të kromuara, Shina bagazhi mbi tavan, Dritare ne tavan, etj.

Garancia e automjetit 7 vjet ose 150.000 km e përshkallëzuar. Çfarë të plotësohet më parë.