Suzuki Celerio 1.0 GLX AGS

Cmimi
€ 11.490
Financimi
159 €/ Muaj
Garanci
3 Vjet ose 100,000 Km.
Motorri
998 ccm Euro 6
Viti
2016
Body Type
Microwagon
Vehicle Traction
2 rrotat e para
Ngjyra
Blu metalike
Ngjyra Brenda
Gri
Dyer
5 Doors
Karburanti
Benzine
Fuqia
68  KF
Gjendja
E Re
Disponueshmeria
Available Soon

Informacion per

Opsione dhe te dhena Kryesore 

 

Kambio Automatike me 5 marrshe

ESP – Program elektronik stabiliteti

ABS – Sistem antibllokim frenimi

EBD – Shpërndarës elektronik fuqisë së frenimit,

BAS  - Asistencë në frenim,

Asistence ne Ngjtje (HHC- Hill Hold Control)

Matës i presionit të gomave (TPMS)

Ajër i kondicionuar me filtër poleni

Airbag ballore, anësore dhe perde (6 airbag)

Sistem drejtimi hidraulik me timon me regjistrim në lartësi

Radio CD MP3/ USB me komandim audio ne timon dhe lidhje Bluetooth

Matës xhiro motori, tregues i marrshit aktual, ore digitale etj.

Sedilie me veshje stofi, xhepa pas dhe regjistrim, e shoferit me regjistrim në lartësi

Sediliet e pasme me palosje dhe fiksim sedlie fëmijësh IsoFix

Dorezat e dyerve dhe pasqyrat e jashtme në ngjyren e trupit te makines

Pasqyrat e jashtme në ngjyrën e trupit, me ngrohje dhe me komandim elektrik

Dritare me komandim elektrik para dhe pas, Xham I pasëm me ngrohje dhe fshirje

Immobiliser; Mbyllje qëndrore me komandim ne distance, telekomandë me funksion përgjigje

Grilë motori e zezë me shirita të kromuar

Fenere Halogen Multirflektor me regjistrim në lartësi me Ndricim dite (DRL) standart

Fenerë mjegulle; ndriçim frenimi i tretë i lartë.

Disqe alumini me goma Bridgestone 165/65R14

Ngjyre metalike/ perl

Kit emergjence reparimi gome

 

Garancia  e automjetit  3 vjet ose 100.000 km.  Cfare te plotesohet me pare.

 

Blerja mundesohet me financim me leasing me kest mujor 159 Euro ne muaj, 30% te vleres parapagim dhe kohezgjatje deri ne pese vjet.

 

automjete me qera

Abonohuni per te mare i pari ofertat tona nepermjet email newsletter.

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:  +355 4 7800551
Cel:  +355 6820 20187